מתלבטים לאן לטוס בקיץ? נטפליקס תציע סיורים בחינם באירופה בעקבות סדרות אהובות

המטבעה המלכותית מ"בית הנייר", ארמון בקינגהאם מ"הכתר", או בכלל תעלת סן מרטין מ"אמילי בפריז" - ערי אירופה יחכו לכם • סיורים חינמיים בלוקיישנים של הסדרות הפופולריות ביותר של שירות הסטרימינג

נטפליקס נפרדת מ-300 עובדים (להמחשה) , צילום: אי.פי

מחפשים חופשה לא שגרתית לקיץ הקרוב? ובכן, מה דעתכם לצאת לסיורים חינמיים בעקבות גיבורי הסדרות האהובות של נטפליקס?

כן, החברה החליטה לצאת מהמסך אל הרחוב, ולהציע לכם סיורים חינמיים בלונדון, פריז ומדריד בעקבות הסדרות האהובות. בפריז תוכלו לסייר בעקבות גיבורת הסדרה "אמילי בפריז", או בעקבות גיבורי הסדרה "לופן"; בלונדון תלכו יד ביד עם גיבורי וגיבורות הסדרות "הכתר" ו"ברידג'רטון"; ובמדריד תצאו בעקבות גיבורי "בית הנייר" ו"אליטה".

"אמילי בפריז", צילום: נטפליקס

הסיורים המוצעים יתרחשו בין 11 ל-17 ביולי בלונדון, בפריז ובמדריד, ויועברו על ידי מדריכים מקומיים בשיתוף חברת הסיורים SANDEMANs, בשפה האנגלית.

"הכתר",

אז אם אתם בעניין ויש לכם "קראש" על אחת הסדרות האלו - ולרבים יש - תוכלו כעת ללכת באתרים ההיסטוריים ובערים האירופיות המיוחדות האלו, ולא תצטרכו ללכת לאיבוד או להתמצא לבד באתרים השונים. כל מה שצריך זה להגיע בתאריכים האלו, עם ידע בסיסי באנגלית, ולצעוד עם המדריכים.

"בית הנייר",

לפרטים נוספים על הסיורים, וכן לכלל הסדרות של החברה שרצות כיום, ניתן להיכנס אל הלינק הבא: https://netflix.neweuropetours.eu/

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר