סוף סוף: דייסון חשפה את השואב-שוטף הראשון שלה

החברה הבריטית הציגה את WASHG1 החדשני והצטרפה באופן רשמי לקטגוריית השואבים-שוטפים שקיימת כבר שנים אצל מתחרותיה • אז למה לצפות ומתי המכשיר יגיע לישראל? • כל הפרטים

דייסון WASHG1. סופסוף החברה מצטרפת לקטגוריה שקיימת כבר שנים . צילום: דייסון

חברת דייסון חשפה היום (רביעי) את השואב-שוטף החדש שלה WASHG1, המשלב טכנולוגיה של הרטבה, ספיגה וייבוש, כמו גם ניקוי רטוב של משטחים יבשים ורטובים בו זמנית עם הפרדה אוטומטית בין מים נקיים ומלוכלכים. אז מה מצפה לנו?

WASHG1 מגיע עם שני גלילים המופעלים בנפרד ומסתובבים נגדית בעוד שמשאבה יעודית מפזרת מים באופן שווה על פני 26 נקודות הידרציה הממוקמות לאורך כל רוחב הרולר. כל רולר מורכב ממיקרופייבר בעל ספיגה גבוהה, עם 64,800 חוטים לסמ"ר.

שואב-שוטף דייסון WASHG1. שטיפה ושאיבה של כל סוגי המשטחים, צילום: דייסון

האם בדייסון יצליחו לפתור את החיסרון הגדול של השואבים-שוטפים?

בדייסון מתגאים במה שהם קוראים לו "טכנולוגיית הפרדת המים" של השואב-שוטף, המפרידה פסולת ומים מלוכלכים ללא מגע. מים מלוכלכים מופקים מהגלילים על ידי לוחות עמידים, בעוד מוטות מברשת פנימיים משניים מסירים לכלוך ופסולת מגלגלי המיקרופייבר, ומעבירים אותם ישר לתוך מגש פסולת הניתן להסרה.

בדייסון טוענים כי שני מיכלי המים תוכננו עם פתחים גדולים כדי לאפשר תחזוקה וניקוי קלים. ההתעסקות עם מיכל המים המלוכלכים ידועה בתור החולשה הגדולה של השואבים-שוטפים למיניהם, כך שיהיה מעניין לראות כיצד והאם באמת בדייסון הצליחו לפתור את הנושא הזה בהשוואה למתחרים.

במקביל וכדי לאפשר למשתמשים שימוש קל יותר, ה- WashG1 עוצב ללא חלקים פנימיים חדים או חריצים, מה שאמור לעזור להפחית הצטברות לכלוך בתוך השואב. לאחר השימוש, מצב הניקוי העצמי אמור לטענת החברה לשטוף את שני הגלילים במים נקיים במהירות גבוהה, ולהכין את המערכת כולה לקראת הניקוי הבא.

מיכל המים המלוכלכים הוא אחד החסרונות הגדולים של האושבים-שוטפים. האם בדייסון מצאו לו פתרון?, צילום: דייסון

בקרת מים מותאמת אישית ויכולת תמרון וניקוי גבוהה

השואב-שוטף מגיע עם בקרת מים בשימוש, המאפשרת למשתמש לבחור את רמת ההידרציה הנדרשת בהתבסס על סוג הפסולת או הריצוף. כל מצב כולל שלוש הגדרות נוספות, המאפשרות למשתמש לכוון את המכשיר לצורכי הניקוי האישיים שלו.

הגלילים מתפרסים על כל רוחב ראש הניקוי כדי לאפשר ניקוי מקצה לקצה, גם בפינות. לקבלת יכולת תמרון מיטבית, השואב תוכנן כך שכל מנוע מסתובב במהירות עקבית בהתאם למצב המים שנבחר, מה שלטענת החברה מאפשר לשואב לנסוע על גבי המשטח ללא מאמץ בזמן הניקוי.

שואב-שוטף WASHG1 צפוי להגיע לארץ בחודשי הקיץ, טרם ידוע מחירו.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר