"אתם הבית שלי": עפרי ארד נפרד סופית ממכבי חיפה, יחתום לשנתיים נוספות בקייראט

הבלם שהושאל לקבוצה הקזחית בינואר האחרון, שפך את הלב בפוסט מרגש וארוך • הוא לא שכח להודות לאיש, מנשיא המועדון יעקב שחר ועד אחרון העובדים • על האוהדים כתב: "תמכתם בי, ביגרתם אותי, הרמתם אותי"

עפרי ארד. מצא בית חדש, אבל לא שוכח איפה גדל. צילום: קייראט, האתר הרשמי
בלם מכבי חיפה עפרי ארד נפרד סופית מהמועדון והוא צפוי לחתום על חוזה חדש לשנתיים בקבוצת קיירא הקזחית, אליה הושאל בינואר האחרון. ההחלטה להיפרד היא משותפת לירוקים ולארד, שזכה עם הקבוצה בשתי אליפויות.

המפגש המרגש בין אבי נמני לגל גולדשטיין שחזר משבי החמאס | פרטי

 
 "אני לא יודע איך אפשר להיפרד אחרי 17 שנה בירוק", כתב השחקן בפוסט ברשתות החברתיות, "כל כך הרבה זכרונות ורגעים מהמועדון, מהקהל, מהחולצה הירוקה, מהסמל. שאי אפשר לתאר במילים. לא ככה ציפיתי להיפרד מהמקום שאני הכי אוהב, אני כותב את זה ויורדות לי דמעות.
 
"מיום לידתי אני אוהד של הקבוצה. אוהד מן השורה בסבא אליעזר. חונכתי וגדלתי על הערכים של מכבי חיפה. הברזלים ביציע ג׳. הצמרמורות בכל גול והחלום של ילד שחי ונושם כדורגל, שחולם להיות יום אחד שחקן על המגרש".
 
ארד המשיך בפוסט המרגש וסיפר: "בגיל 8 הגעתי לקצף, לבשתי את החולצה הירוקה ומאז הרגשתי בבית. עם השנים זכיתי לעלות לבוגרים ולהיות חלק משנים יפות שהמועדון חווה. שתי אליפויות בנוער ושתי אליפויות בבוגרים, כשהראשונה תיחקק בזיכרוני ובדמי לתמיד. זר לא יבין זאת - איך הקול רעד מהתרגשות כששרנו 'האליפות חזרה הביתה אל הכרמל.
 
"מה שהעוצמות של הדבר הזה (אומרות) לאוהדים הירוקים של הקבוצה. להילחם על הדשא, לירוק דם על המגרש, לשחק בשביל הסמל. זכיתי לקחת חלק במפעלים אירופיים, צ'מפיונס ליג והמון רגעים היסטוריים. רגעים שאתה חי ונושם בשבילם. יותר מהכל, ולאורך כל הדרך, זכיתי לחוות את הקהל הכי טוב בעולם. 
 
"כשעליתי לבוגרים הבטחתי לעצמי שאעשה כל מה שאני יוכל כדי שהקהל יחזור ליהנות מהקבוצה. וכך היה שצמחנו יחד, צבענו את העיר ואת המדינה בירוק. גדלתי יחד איתכם ולצידכם. חיזקתם אותי, חישלתם אותי, ביגרתם אותי, תמכתם בי, הרמתם אותי. אתם לא עוד קהל וזאת לא עוד קבוצה שבדרך. אתם הבית שלי. אני חלק מכם".
 
לבסוף סיכם ארד: "לא קל לעזוב את הבית שלך. אבל לפעמים חייבים. אחרי עונת השאלה בקייראט, המועדון ואני הגענו להסכמה שזה לא הזמן שלי לחזור. אני רוצה לומר תודה לכל מי שהיה שם בשבילי במהלך הדרך. תודה ליענקל׳ה, עוזי ואור שהיו שם בשבילי בטוב וברע. למאמנים שהאמינו בי וגם למאמנים שלא, רק גרמתם לי לעבוד קשה יותר.
 
"לשחקנים שהיו כאחים, שחלקתי איתם חדר הלבשה בירוק. לעובדי המועדון המדהימים שהיה לי איתם קשר מיוחד. לקהל הטוב בהיסטוריה, תודה שהייתם שם לדחוף אותי בכל רגע. ברגעים הטובים ובעיקר בלא טובים, גם אז הופעתם וידעתם לחזק שהייתי צריך. אני אוהב כל אחד ואחת מכם עד עמקי נשמתי. יש געגוע גדול ואני אתגעגע לכולכם. 
 
israelhayom

הכתבות ועידכוני הספורט החמים אצלך בטלגרם

להצטרפות
"תמשיכו להרעיד את המדינה והעולם. אני מקווה מאוד שעוד נפגש בעתיד. אני הייתי ואשאר האוהד מספר אחד בירוק 'כל החיים איתך מכבי עד יומי האחרון'". 
טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר