"העונה הזו מוקדשת לכל מי שאיבדנו, נזכור אותם לעד": בעלי הפועל תל אביב במכתב מרגש לאוהדים

 דייויד ומייקל מינצברג, ראשי קבוצת הבעלות של האדומים התייחסו בפעם הראשונה מאז פרוץ המלחמה למצב בישראל ולחידושה של ליגת העל בשבת הקרובה: "בטוחים שהמנהלת תמשיך לעבוד בכדי שכולנו נוכל להיות ביחד שוב במגרשים בהקדם האפשרי"

מינצברג עם אוהדי הפועל ת"א. צילום: אלן שיבר

דייויד ומייקל מינצברג הגיעו לישראל בקיץ האחרון עם לא מעט תקוות להחזיר את הפועל תל אביב לגדולתה, עשו שינויים גדולים במועדון האדום אבל כבר לאחר חמישה מחזורים התמודדו עם המציאות בארץ הקודש עם הטבח של החמאס ביישובי עוטף עזה ופרוץ המלחמה, שהפסיקה את הליגה לכמעט חודשיים. היום (שני) הוחלט על ידי דריקטוריון מינהלת הליגות שהליגה תשוב בשבת ולשם כך אנשי העסקים הוציאו מכתב לאוהדי הפועל.

"לכל משפחת הפועל תל אביב היקרה, אנחנו עדיין מזועזעים ממתקפת הטרור הנוראית שבוצעה בישראל נגד חפים מפשע ב-7 באוקטובר 2023 וגבתה את חייהם של רבים כל כך. אנו מתפללים לשובם של החטופים לביתם, ולחזרתם של החיילים האמיצים של צה"ל בשלום. בימים אלה, אנו גאים מאוד בדרך שבה האוהדים, השחקנים ואנשי הצוות של המועדון התגייסו בכדי לתמוך במשפחות הרבות שחייהם הושפעו ישירות מהטרגדיה הקשה שפקדה את ישראל, ובהן גם משפחות האוהדים שנפלו.

"אוהדים יקרים, בזמן הקרוב כל הקבוצות נאלצות לשחק ללא קהל וזה מתסכל אותנו מאוד שלא נוכל לשחק מולכם, אך מבינים שזה הכרחי לתמוך בהחלטה של מנהלת הליגות לחזור למשחקים בסוף השבוע הקרוב. אנו מקווים שהאוהדים שלנו יוכלו למצוא ולו מעט הפוגה על ידי צפייה בכדורגל, ובטוחים שהמנהלת תמשיך לעבוד בכדי שכולנו נוכל להיות ביחד שוב במגרשים בהקדם האפשרי.

israelhayom

הכתבות ועידכוני הספורט החמים אצלך בטלגרם

להצטרפות

כיהודים החיים מחוץ לישראל, אנו נחרדים מהתגברות האנטישמיות ברחבי העולם. זהו רוע טהור הניזון משקרים, שנאה ובורות. זו הזדמנות להעביר מסר לעולם שישראל חזקה מתמיד. נמשיך להילחם בכל הכוח נגד אנטישמיות, גזענות ושנאה בכל הצורות ולהראות שישראל היא מדינה יפהפייה שבה חיים, עובדים ומשחקים כדורגל ביחד ובשלום אנשים מכל הדתות, התרבויות והעדות. העונה הזו מוקדשת לכל מי שאיבדנו. נכבד אותם ונזכור אותם לעד. עם ישראל חי. דייויד ומייקל מינצברג".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר