ערן זהבי יביא לשבירת שיא המנויים במכבי ת"א? 

במועדון העריכו כי הקאמבק שבדרך יביא ליותר מ-20 אלף מנויים • השחקן צפוי לחתום לשנתיים • עשוי לחבור לצהובים במחנה האימונים במירלו

הקאמבק קרוב מתמיד, צילום: עמי שומן

אוהדי מכבי תל אביב כוססים ציפורניים וממתינים להודעה הרשמית של המועדון על חזרתו של הכוכב הגדול ערן זהבי, שעל פי גורמים המעורים בפרטים ישוב ארצה ויחתום על חוזה לשנתיים בשורות הצהובים כחולים. 

זהבי, שבחודש הבא יחגוג 35, אמור לחתום לשנתיים ובכך יבטיח את עתידו עד לגיל 37. כידוע, הסיכום עם החלוץ הושג כבר לפני מספר שבועות, אך היו לו הבנות מבחינה כספית גם מול בוטאפגו,  היום כך עושה רושם, ההחלטה הסופית התקבלה. כפי שפורסם ב"ישראל היום" לפני חודש, שכרו של זהבי יעמוד על מיליון יורו לעונה. 

בסביבת המועדון מעריכים כי החזרה של ערן זהבי, שש שנים אחרי שעזב את הקבוצה לטובת קריירה בחו"ל, תגרום לכך שהאוהדים הצהובים יסתערו על המנויים לעונה הקרובה כדי לראות מקרוב את האליל שלהם, כשהערכות מדברות על כך שיותר מ-20 אלף אוהדים ירכשו מנוי וישברו את שיא המנויים. 

הקבוצה תצא למחנה אימונים בהולנד, צילום: אלן שיבר

מכבי תל אביב תצא ביום שני למחנה אימונים במירלו שבהולנד, וייתכן כי זהבי, שסיים חופשה פרטית וטס למשפחתו שנמצאת במדינה באירופה, כבר יחבור ישירות למחנה האימונים של הצהובים. 

 

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר