הפועל ב"ש חוגגת, אבל כבר בדרך לבנייה מחדש

הבעלים אלונה ברקת תנסה לשכנע את אליניב ברדה להמשיך בעמדת המאמן • ארבעה זרים חדשים יגיעו • אביב אברהם ממכבי נתניה על הכוונת • וההתקפה תורכב כמעט מאפס • מחזיקת הגביע כבר עם הראש בעונה הבאה

ברקת וברדה. היא רוצה אותו על הקווים, צילום: אלן שיבר

בהפועל ב"ש יחגגו ביממה הקרובה את הזכייה בגביע המדינה אחרי הניצחון על מכבי חיפה, אך כבר ממחר (חמישי) יחלו לעבוד על העונה הבאה.

הסוגיה הראשונה על הפרק, היא המשך דרכו של המאמן אליניב ברדה. הבעלים אלונה ברקת ביקשה מברדה להמשיך כמאמן, אך הוא עדיין לא קיבל החלטה אם זה מה שירצה לעשות או לחזור לתפקיד המנהל המקצועי.

ברקת נותנת לברדה עדיפות, בוודאי אחרי הזכייה בגביע. רופאיו של ברדה הבהירו כי הוא יכול לעמוד בתפקיד, אם כי הסיכון והלחצים ברורים, זכר לאירוע שעבר בליבו.

אביב אברהם. יגיע בטרייד לב"ש?, צילום: ברני ארדוב

מקורביו של ברדה מעדיפים לראותו חוזר לעמדת המנהל המקצועי, אך ההכרעה תיפול בשיחה בינו לבין ברקת בימין הקרובים. במועדון ישנה הערכה כי בסופו של דבר, ברקת תצליח לשכנע את המאמן שלה להמשיך, כאשר גם מאור מליקסון יהיה חלק מהצוות המקצועי של הקבוצה הבוגרת בעונה הבאה.

בכל תפקיד שלא יעשה, אליניב ברדה יהיה הדמות המרכזית בבניית הסגל לעונה הבאה. הסגל של ב"ש צפוי לעבור מהפכה בקיץ הקרוב. ארבעה זרים חדשים לפחות צפויים להצטרף. המגן הלדר לופס מתנדנד, בעוד דנילו אספרייה ויוג'ין אנסה צפויים לעזוב.

אספרייה. צפוי לעזוב, צילום: מאור אלקסלסי

ב"ש מחפשת כעת מגן שמאלי, קשר וחלוץ זרים, כאשר בגזרת הישראלים ישנם מספר שמות ברשימה. הראשון הוא של הקשר אביב אברהם, שנמצא בשנת חוזה במכבי נתניה. ב"ש תנסה לעשות עסקת טרייד עם נתניה, בה יעברו שחקנים תמורת אברהם.

חטואל. יהיה חלק מבניית ההתקפה החדשה, צילום: אלן שיבר

במקביל, נעשו גישושים סביב עתידו של פטריק טוומאסי, גם הוא מנתניה, אך מהר מאוד הובן כי כדי לשחררו יצטרכו לשלם למעלה מ-1.5 מיליון יורו.

בחלק הקדמי, ניקיטה רוקאביצה סיים חוזה ויעזוב, בעוד החלוץ שגיב יחזקאל יחפש קבוצה מעבר לים, כך שב"ש תרכיב התקפה חדשה. לרותם חטואל יוצע להישאר בקבוצה.

השוער השני אריאל הרוש צפוי לעזוב, כאשר מספר קבוצות בליגת העל התעניינו לגביו. 

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר