תיעוד: מייקל ג’ורדן מאבד את העצבים ולא רוצה לחתום למעריצים

הוד אווירותו צולם מאבד את שלוות הנפש במפגש תמים מול נערים שנתקלו בו במקרה וביקשו חתימה: "תורידו את המצלמות. ילדים מזד**נים" • ברשת זעמו: "אם לברון היה עושה את זה, היה פה משבר לאומי"

ג'ורדן. חסר סבלנות, צילום: אי-פי

כולנו יודעים שמייקל ג'ורדן עלה לגדולה כווינר אכזרי, שמתעמר בחבריו לקבוצה ודורס יריבים חסרי אונים. מחוץ למגרש, הוד אווירותו  ניסה בדר"כ לשמור על נימוס, אבל מתיעוד שעלה לרשתות בימים האחרונים עולה כי מייקל איבד את שלוות הנפש דווקא במפגש תמים מול נערים, שבסך הכל רצו חתימה.

בסרטון שהועלה, נראים מספר נערים נערכים למפגש מול דווקא לאמלו בול, כוכב שארלוט הורנטס שכידוע נמצאת בבעלותו של מייקל ג'ורדן.

"אנחנו עומדים לפגוש את לאמלו בול", נשמע אחד הנערים בפתח הסרטון שצולם כמובן בשארלוט, "אבל היי. זה לא לאמלו, זה מייקל ג'ורדן. מייקל ג'ורדן! אפשר תמונה?". מי שפחות התרגש מהמפגש היה כוכב העבר של שיקגו סירב, שביקש מהנערים להוריד את הטלפון ולהפסיק לצלם אותו: “לא, תורידו את הח** הזה”. ואם זה לא מספיק, ג'ורדן הספיק לסנן: "ילדים מזד**נים" - אחרי שאחד שאל אותו: "מדוע לאמלו לא הגיע?".

הסרטון שכמובן הפך לוויראלי הפך לשיחת היום כאשר מספר גולשים סברו כי: “לברון ג’יימס בחיים לא היה עושה את זה”, “אם לברון היה עושה את זה, היה פה משבר לאומי”.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר