"זה הזמן להתגייס למען החטופים": צעדה בת ארבעה ימים תצא משער בגין עד ירושלים

הצועדים צפויים להגיע בתום המסע לירושלים בשבת בערב, שם צפוי להתקיים מפגן תמיכה בעסקה • עינב צנגאוקר, אימו של מתן החטוף בעזה: "רק לחץ ציבורי על הממשלה ימנע טרפוד נוסף"

החלה צעדת משפחות חטופים משער בגין לירושלים

בקריאה לעסקת חטופים: צעדה בת ארבעה ימים משער בגין בקרייה בת"א עד ירושלים תצא היום (רביעי) בשעות אחר הצהריים. משפחות חטופים בקריאה לציבור להצטרף אליהן במסע להחזרת החטופים הביתה, הצועדים יצאו לדרכם בשעה 16:30. 

עינב צנגאוקר קוראת לציבור להצטרף לצעדה לירושלים: "רק לחץ ציבורי על הממשלה ימנע טרפוד נוסף"

עינב צנגאוקר, אימו של מתן החטוף בעזה: "אני כל כך מתגעגעת למתן, יש עסקה על השולחן שאסור לממשלה לפספס, אני רוצה את הבן שלי וכל שאר החטופים בבית. העם רוצה אותם בבית ורק לחץ ציבורי על הממשלה ימנע טרפוד נוסף. אם יש רגע אחד שבו צריך לקום מהספה ולהשמיע קול - הרגע הזה הגיע.

"בואו לצעוד איתי, איתנו, בואו נקום יחד מייאוש לתקווה, נשמיע קול גדול בעד עסקה, נחזיר את המשפחות שלנו הביתה ונציל חיים. זה אפשרי, העם הוכיח ב-7 באוקטובר שהוא יודע להתגייס למען המדינה, זה הזמן להתגייס למען החטופים. כי אם לא תהיה עסקה לא תהיה תקומה ועד שהם לא חוזרים, כולנו חטופים".

צעדה בקריאה לעסקת חטופים משער בגין לירושלים, צילום: קוקו

הצעדה, תחת הכותרת "צועדות לעסקה", תגיע לירושלים בשבת בערב, שם צפוי להתקיים מפגן תמיכה בעסקה לשחרור החטופים המונחת כעת על השולחן.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר