נעמה לוי, שנחטפה ב-7 באוקטובר מבסיס נחל עוז, תציין מחר את יום הולדתה ה-20 בשבי החמאס

משפחתה קוראת לציבור להגיע הערב לכיכר החטופים • הצעדה תחל מכיכר הבימה • בהתכנסות יופיע הזמר שלומי שבן • מטה משפחות החטופים: "ספק אם היא יודעת שהיום זה יום ההולדת שלה, הקהל מוזמן כמובן להגיע ולחבק בדרכו, מחכים לכם"

נעמה לוי. צילום: ללא

נעמה לוי, התצפיתנית שנחטפה ב-7 באוקטובר מבסיס נחל עוז, מציינתמחר (ראשון) את יום הולדתה ה-20 בשבי החמאס. משפחתה הודיעה כי תציין הערב את יום הולדתה בכיכר החטופים, וקוראים לציבור להגיע: "אנחנו, המשפחה והחברים של נעמה, הזועקים להשבתה הביתה עכשיו, נציין בדאגה ובכאב את יום הולדתה ה-20".

נעמה לוי, תציין בשבי את יום הולדתה ה-20, צילום: ללא

מטעם המטה להחזרת החטופים כתבו: "נעמה לוי תציין מחר את יום הולדתה ה-20, ספק אם יודעת. היא נחטפה מהבסיס בנחל עוז ב-7 באוקטובר וכבר 260 יום בשבי חמאס. אוהביה יציינו הערב את יום הולדתה בצעדה מהבימה בתל-אביב לכיכר החטופים, יחד עם שלומי שבן. הקהל מוזמן כמובן להגיע ולחבק בדרכו. מחכים לכם". 

בערב הגאלה של "ישראל היום" ביום האישה האחרון ד"ר איילת לוי שחר, אמה של נעמה, נאמה וסיפרה על חייה בחודשים האחרונים: "את נעמה שלי כולכם מכירים. ראיתם את סרטון החטיפה של הילדה שלי, ואולי כמוני הסטתם מבטכם בכאב, אבל ראיתם אותה נגררת בשיער הארוך והיפה בחלקו האחורי של ג׳יפ בעזה לבושה בפיג'מה, אזוקה, מדממת, פצועה, יחפה ומפוחדת אלו רגעים איומים שהפכו את נעמה לבת של כולנו".

אנחנו חייבים להיות הקול של נעמה: הנאום המרגש של איילת לוי שחר, אימה של נעמה לוי החטופה בעזה // צילום: משה בן שמחון, שמואל בוכריס

"אני, כאימא, חסרת אונים מול הרגעים האלו של אימה וטרור, ואני יודעת שכולם, במיוחד כאן באולם, אימהות רבות חולקות עמי. אני אימא וליבי מרוסק".

נעמה לוי ב-7 באוקטובר מובלת לטנדר מחבל חמאס, צילום: רשתות חברתיות
טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר