לקבל כסף במתנה – הכירו את אינדיגו פיננסים

שיטת המס הנהוגה בישראל מורכבת ולכן מקשה על האזרח מן השורה להבין את חידודי חקיקת המס הקיימת, ומשכך, מונעת מאזרחים רבים, בהם עובדים שכירים, הנאה מזכויות המס המגיעות להם. קבוצת אינדיגו פיננסים פועלת בתחום החזרי המס לשכירים, ובשנים האחרונות הצליחה להחזיר ללקוחותיה מעל מאה מיליון ₪!!! בואו להכיר את אינדיגו פיננסים

אינדיגו פיננסים

החזרי מס – הרים של בירוקרטיה

אזרחים רבים זכאים לקבלת החזר מס לפי דין. אולם, בפני אלו עומדים מספר מחסומים, ביניהם, מחסור בידע מקצועי בתחום המיסוי וניהול הליך בירוקרטי מורכב מול רשויות המס. אלו מקשים על הליך החזר המס ומביאים לא פעם לייאוש וויתור.


בעבור אלו מכם שאינם מעוניינים לוותר על הכספים האמורים, ולצד זאת אינם בעלי ידע מעמיק בתחום המיסוי או אינם פנויים להתעסקות הבירוקרטית המרובה, מומלץ לקרוא את המאמר הבא, ולהכיר את החברה המובילה בשוק החזרי המס, היא אינדיגו פיננסים.


נעים להכיר – אינדיגו פיננסים

אינדיגו פיננסים היא חברה המתמחה בייצוג מול רשויות המס בנושאים שונים. אינדיגו פיננסים מעסיקה עשרות בעלי מקצוע מכלל תחומי הקשת הפיננסית, בהם יועצי מס, רואי חשבון, משפטנים ויועצי ביטוח מקדמת הבמה הישראלית במטרה להגדיל את גובה החזר המס עבור לקוחותיה.


הידע המקצועי הצבור בידי אנשי מקצוע אלו מאפשר לחברת אינדיגו פיננסים לפתור גם את סוגיות המס הסבוכות ביותר, מה שהביא חברות מוכרות רבות, מהשורה הראשונה, להימנות עם קהל לקוחותיה.


נר לרגליה – עקרונות הבסיס של אינדיגו פיננסים

תפיסת העולם הייחודית של אינדיגו פיננסים מאפשרת לה להעניק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר. תפיסת עולם זו כוללת שלושה אלמנטים עיקריים, מקצועיות חסרת פשרות, הוגנות כלפי הלקוחות ושקיפות מלאה בנוגע לעשייה בתחומי הפעילות השונים.


מבחינת מקצועיות, כאמור לעיל, מחזיקה החברה בבעלי המקצוע הפיננסיים החזקים בשוק. משכך, ולאור ניסיון קודם, מתחייבת אינדיגו פיננסים להעניק ללקוחותיה את החזרי המס בשיעור הגבוה ביותר מבין החברות העוסקות בתחום.


בפן ההגינות והשקיפות, עליו עומדת החברה, ניתן לראות מספר מאפיינים שישמחו כל לקוח פוטנציאלי. לצד ליווי צמוד מטעם הצוות המקצועי, החל מהבדיקה הראשונית ועד לקבלת החזר מהרשויות, נוקטת אינדיגו בשיטה משתלמת עבורכם. ככל שלא תהיו זכאים להחזר מס, תזוכו בגין פתיחת התיק בחברה. נתון זה, לצד העובדה שתיק ייפתח רק בעבור אלו, שרמת הסבירות לזכאותם עולה על 80%, מקימה מקור נחת לכל מתעניין בשירות.


התמחות החברה –החזרי מס לשכירים

מזה כ-20 שנה קבוצת אינדיגו פיננסים התמקצעה בהחזרי מס לאוכלוסיית השכירים בישראל. בהתאם למדד המקצועיות, עליו עומדת החברה, בשנים האחרונות זכו לקוחות אינדיגו להחזרי מס בשיעור של למעלה ממאה מיליון ₪.


בין המצבים בהם ניתן לקבל החזר מס מצויים: תעסוקה במספר עבודות במקביל, חופשת לידה, לימודים אקדמאים, לימוד ילדיכם במסגרת חינוך מיוחד, מתן תרומות ועוד עשרות מצבים העשויים לזכות את האזרח השכיר בהחזרי מס. ובסך הכל 72 פרמטרים. אולם, החזר המס יינתן לדורש רטרואקטיבית עד 6 שנים מיום הגשת הבקשה. משכך, מומלץ לפנות לאינדיגו פיננסים מהר ככל הניתן ולבחון האם אתם זכאים להחזר מס.


הנפוצה ביותר – החלפת מקומות עבודה

הסיבה הנפוצה ביותר, לקבלת החזרי מס בישראל, היא החלפת מקום העבודה במהלך השנה, זאת בשל שיטת חישוב המס הנהוגה בישראל. למרות שאנו משלמים את שיעור המס מדי חודש, חישוב שיעור המס שעלינו לשלם בפועל נעשה רק בסוף השנה, לאחר בחינת כלל התקבולים השנתיים. באינדיגו פיננסים, המתמחה בשוק השכירים בישראל, תוכלו לבחון את זכאותכם להחזר מס, ולהגדיל את חשבון העו”ש שלכם בלא מעט כסף.


דוגמה ראשונה, למצב בו זכאי אדם להחזר מס, הוא מצב בו לא קיבל שכר בתקופה שבין עבודות, נתון זה עשוי להקים לאותו אדם זכות להחזר מס.


דוגמה שניה למצב בו עשוי עובד להיות זכאי להחזר, יהא מצב בו נוצרו פערי שכר במעבר בין שני מקומות העבודה.


דוגמה נוספת, היא משיכת כספי פנסיה, אשר במקרים מסוימים עשויה גם היא ליצור זכאות להחזר מס.


בסך הכל אינדיגו פיננסים בודקת עבורכם לא פחות מ-72 פרמטרים העשויים לזכות אתכם בהחזר מס בכל אחת מששת השנים האחרונות.


למשקיעים שבנינו – שוק ההון והחזרי מס

הרצון לצאת לעצמאות כלכלית בכלל, והנזק הכלכלי שהביאה הקורונה בפרט, הביאו רבים אל כותלי הבורסה הישראלית ומקבילותיה מעבר לים.


כל משקיע ממוצע יודע שבעד רווחיו השנתיים, יהא עליו לשלם מס רווח הון בשיעור של כ-25%. כמו כן, ייתכן שלא ידעתם, אך ניתן לקזז תשלומי המס ששולם בגין רווחים מול הפסדים במהלך השנה ובכך להפחית את שיעור המס.


בעבור משקיעים, מדובר על נקודה שיכולה להיות שווה לא מעט כסף, אשר אינדיגו תוכל להחזיר עבורכם בלא כל מאמץ.


זכאים להחזר? קצת פרקטיקה – על הליך באינדיגו פיננסים

במידה ואחת או יותר מהדוגמאות שצוינו לעיל רלוונטיות עבורכם, ייתכן כי אתם זכאים לקבלת החזר מס. כאמור, על אף שניתן לפעול לבד לשם קבלתו, חוסר ההיכרות עם אופן ההליך והבירוקרטיה הסבוכה עלולה להתיש. משכך, יצרה אינדיגו פיננסים מסלול, אשר נועד להבטיח את החזר המס בזמן המהיר ביותר, תוך ליווי צמוד ושקיפות מלאה.אינדיגו פיננסים

שלב ראשון – היכרות ושיעור הצלחה

לאחר שתשאירו את פרטיכם, תקבלו שיחה מאת אחד המומחים בהחזרי מס העובדים באינדיגו פיננסים. לאחר שיחה קצרה, בה תספרו אודותיכם, יעריך המומחה את הסבירות לזכאותכם להחזר מס, על סמך פרמטרים שונים. כאמור לעיל, ככל שהמומחה יעריך את הסבירות בשיעור העולה על 80%, ייפתח עבורכם תיק הליך החזר מס.


שלב שני – ייפוי כוח

במסגרת פתיחת התיק, תידרשו לחתום על ייפוי כוח לאינדיגו פיננסים, זאת לשם הגשמת שתי מטרות עיקריות. ראשית, רואי החשבון מטעם אינדיגו פיננסים זקוקים לאותו ייפוי כוח לשם ייצוגכם אל מול רשויות המס. שנית, לשם הוכחת הזכאות להחזר, על הצוות המקצועי באינדיגו פיננסים לאסוף מסמכים רבים, לרבות טפסי 106, הסוקרים את היקף תקבוליכם השנתיים מכל מעסיק, טפסים מטעם המוסדות השונים לרבות ביטוח לאומי ועוד.


שלב שלישי – איתכם עד לקבלת ההחזר

לאחר איסוף כל החומר והנתונים, נכנסים מומחי קבוצת אינדיגו לשלב עבודה מקצועית בו יבחנו בשיטת “72 השלבים” את כל הפרמטרים המאפשרים למקסם את גובה החזר המס לטובת הלקוח, השיטה מגובה במערכות מחשוב ותוכנה ייעודיות.


בהתאם לעקרון השקיפות בו דוגלת החברה, אינדיגו פיננסים תעדכן אתכם בנוגע לכל התפתחות בהליך. העדכון והליווי הצמוד יימשכו גם לאחר הגשת הדוחות למס הכנסה, ובעצם, עד לקבלת הכסף באופן ישיר לחשבון.


לאתר של אינדיגו פיננסים: https://indigofinance.co.il


טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר