ג’אקו – חולצות שנולדו לעוף

אם אינכם חנוטים עכשיו בחולצה מכופתרת רכוסה היטב, או בחולצה חלקה נטולת יומרות, ככל הנראה אתם לבושים בחולצה מודפסת. חולצות מודפסות הן אחד המוצרים הנפוצים בארץ. ניתן לרכוש אחת כזו בכל חנות אופנה, לקבל כמזכרת ממותגת מאירוע חברתי או להשתמש בה כחולצת ספורט עם סמל מזהה

צילום ג'אקו הדפסה על חולצות

בשיתוף ג'אקו - הדפסה על חולצות

אולי אינכם יודעים, אבל בארי וסיני שפירא הם שני האחים שחוללו מהפכה בתחום בארץ, מאז, פני שוק החולצות המודפסות שונה כליל. ג’אקו – הדפסה על חולצות, אומר לכם משהו? כתבה שיוצרת דפוס. חשיבה. חדש.

מאז הכל היסטריה – כשסיני ובארי קמו יום אחרי הצבא עם שיגעון חדש

הם היו שני צעירים שאפתניים, כשקצת לפני גמר השירות הצבאי הם פתחו את הארון האישי שלהם, וערימה של חולצות מודפסות מכל הסוגים נחתה להם על הפרצוף. הם החלו להעלות זיכרונות: “זו חולצה מהאירוע בתיכון, וזו שייכת לאירוע הספורטיבי ההוא, את זאת קיבלנו במסגרת ההכנות למחנה הקיץ, וזאת מהמסיבה בצפון”… סיני ובארי שפירא הם שני אחים ששירתו ביחידות הקרביות, וכל אחד אסף במשך השנים מלאי חולצות מודפסות שלא היה מבייש גדוד. מה גם, ששניים אלו איכשהו גם היו שותפים בתהליכים של הזמנת החולצות פעמים רבות.

בשלב זה היו להם 3 מסקנות ברורות:

  1. טיב החולצות המודפסות בשוק – גרוע.
  2. שירות הלקוחות, העמידה בזמנים והיחס די מבישים.
  3. הם עומדים לפתוח מפעל הדפסה על חולצות משלהם.

טיגריסים בהחלטות, אריות בביצועים

“מומחים בתחום שהתייעצנו איתם, ניסו להניא אותנו מהרעיון”, כך משתף בארי, “אבל זה רק גרם לנו להגביר הילוך. לקחנו את כספי הפיקדון והמענק מהצבא, ויצאנו לקנות מכונות, אמנם הכי זולות בשוק, אבל כאלה שמדפיסות”.

השניים הפכו אבן על אבן, כשהם לא מכירים במושג ‘כסף קל’ או במידה ששמה ‘עצלות’, עד שגילו את סוד הייצור וההדפסה, הם התחילו להדפיס תחילה בהיסוס ואחר כך בביטחון הולך וגובר.

את עליית הגג הקטנה של ההורים הם נטשו לטובת אזור התעשייה בכפר עציון, כשהם משכללים ידע וציוד. עכשיו הם כבר יצאו לעשות בית ספר בהדפסה אצל דאגלאס מ”וסטקס”, שלחש באוזניהם את כל הסודות הגדולים להדפסת משי איכותית ברמת-על.

הם הקימו את חברת ג’אקו להדפסה על חולצות, כשהם עוברים למפעל של 500 מטר רבוע, עם צוות של גרפיקאיות, אנשי מכירות, אנשי שירות ועובדים נוספים.

רק לחשוב, אם לצמד האחים היה קורטוב פחות אומץ, או קמצוץ פחות של נועזות, היכן היה נמצא עולם הדפסות הטקסטיל היום?

“או הכי טוב או ללכת להיות חלבן” – האג’נדה של ג’אקו

חברת ג’אקו לא מיתגה את עצמה גבוה כל כך בחברות ההדפסה בישראל, כי יש לה יכולת העמדת פנים יוצאת דופן. סוד ההצלחה שלה פשוט מאוד: “אנחנו החברה האיכותית בישראל להדפסה על חולצות”, בארי לא מצטעצע או מדבר במילים פומפוזיות כשהוא מציג את העובדה הזו, הוא פשוט מתאר את פני הדברים. “כאשר אני מוציא תוצר ללקוח, אני חושב האם אני, כבעל חברה או מותג, הייתי מעוניין לקבל כזה מוצר, רק כשהתשובה היא חד משמית ‘כן’, אני משחרר את ההדפסה”.

חברת ג’אקו משווקת חולצות, ביגוד נוסף ואקססוריז באיכות מעולה ובגזרות סןפר מחמיאות. בנוסף, היא משתמשת בטכניקת ההדפסה הנחשבת ביותר: הדפסת משי, שהיא מצד אחד ההדפסה המסורתית הידועה באיכות גבוהה באופן מיוחד, ומצד שני הכי נדירה בשוק הישראלי. השילוב של מרכיבים אלו, הופך את הסיפור של החולצות המודפסות בג’אקו, למשהו שהולך אתכם למשך זמן ארוך.

הדפסה בטכניקת די.טי.ג’י – כי החולצות שלכם הם לא בצל שקונים ב-3.90 לק”ג

אי לכך הן לא אמורות להתקלף! חברת ג’אקו מתמחה בהדפסה על חולצות בטכנולוגיה של הזרקת צבע ישירות אל תוך בד הטקסטיל, מה שהופך את ההדפס לטבוע בצורה מושלמת, לא כמו מדבקה או הדפסים חיצוניים, שעתידים להיעלם כשם שבאו, לאחר מספר סיבובים בתוף המכונה.

את החולצות המודפסות של ג’אקו תוכלו לכבס ולכס ולכבס עוד, ולא נודע כי באו אל קרבה של מכונת הכביסה.

הנרטיב: יצירתיות, חדשנות וחשיבה חוצה לקופסה

אנשים עם ראש מקובע לא פותחים עסק לחולצות מודפסים, הם אולי מנהלים עסק להדפסת מחברות מתמטיקה משובצות היטב.

סיני ובארי כאן, כדי לשנות את כל מה שידעתם על חולצות מודפסות. הם מעודדים יצירתיות, מחזיקים צוות גרפיקאיות עם ראש ענק, הומור ורעיונות בקצב של מכונת ייצור סינית, והם שם בשבילכם כדי להגיע לתוצר מושלם.

“אני אהיה כנה אתכם”, מספר בארי, “אנחנו לא מדפיסים תוצרים שהם לא ‘וואו’, אם נשלח אלינו קובץ הדפס מכוער, הוא פשוט לא יגיע אל מכונות הדפוס, אנחנו נעזור ללקוח לשפר אותו, עד שהוא יהיה ראוי להילבש בראש חוצות”.

החולצות שלהם מספרות על שמחה, על יצירה ועל פריצת דרך. זה מדהים כמה שחולצות יכולות לדבר. אנשים מתחברים לדיבור הזה של החולצות של ג’אקו ובוחרים להזמין דווקא שם.

תקשורת נון-סטופ

כדי לאפשר הזמנה כיפית, מהירה ויעילה, ניתן ליצור קשר עם אנשי הצוות של ג’אקו, בווצאפ, משך כל שעות הפעילות. “זה לא שאתם שולחים מייל ונדרשים לחכות שאיזו פקידה משועממת, עם ערימת מיילים אדירה תתפנה מפיהוקיה, לחזור אליכם. אנחנו כאן, לענות, לקבל הזמנות , לשלוח הדמיות ופשוט להריץ לכם את ההדפסה. בנוסף, אנו מציעים שירות משלוחים בפריסה ארצית ומשלוח אקספרס למי שחייב את החולצות S.O.S. זקוקים לחולצות מהיום למחר? גם זה אפשרי במסגרת השירות הזמין של ג’אקו”.

“חולצה אחת או אלף – זה אותו דבר מבחינתנו”

“אנחנו אחת החברות היחידות בארץ המאפשרות גם הדפסה של חולצה בודדת”, טוען בארי. עובדה זו מאפשרת לכם להתעורר בבוקר כמעצבי אופנה מופרעים, ולהגשים לכם חלום של חולצה אינדיבידואלית בהדפס אישי שהוא לגמרי שלכם. מהצד השני, עומדת בפניכם האפשרות להזמין כמות עצומה של חולצות – כל מספר אפשרי, כאשר ככל שההזמנה גדולה יותר, מחיר פריט בודד נמוך יותר. מגניב, לא?!

יש לכם עסק עם ג’אקו

חולצות ממותגות לעובדים, הם מוצר מאסט היום בעסקים. מעניין אתכם למה? אז ככה:

  • חולצות מודפסות ממתגות את העסק ועוזרות לו להפוך למוכר יותר בקרב הציבור (מקדונלדס לא מחלקת לעובדים שלה חולצות מודפסות בגלל שהיא חושבת שישכחו להביא מהבית (: ).
  • עובדים שלבושים בחולצה ממותגת מבית העסק, מתמלאים עד גדותיהם בגאוות יחידה (פתאום לא תבינו למה העובדים שלכם מדברים על החברה בעיניים בורקות…)
  • חולצות מודפסות מבדלות את אנשי הצוות משאר לקוחות החנות (די לשאלה המביכה: “את עובדת כאן?” כשבמקרה זו החברה שיצאתם איתה לקניות…)
  • חולצות ממותגות הן מוצר מפנק לעובדים. כמה כיף להגיע לעבודה ביום סגריר עם פוטר מודפס בצבעים מרהיבים. (רק שלא יתקשו להיפרד ממנו לצרכי כביסה…)

החולצות המודפסות של ג’אקו – אלמנטים שיודעים לדבר

חברת ג’אקו מדפיסה לכם חולצות לכל אירוע: למסיבות, לאירועי ספורט, לצבא, לטיולים ומחנות, לחתונות, ולאירועים עסקיים שונים. החולצות של ג’אקו יכולות לאהוב בעזרת הדפס של תמונה זוגית רומנטית, לשלהב – בעזרת משפט שנון היסטרי ולרגש באמצעות קריקטורה ממוקדת. זה הזמן שלכם להזמין חולצת אקסטרים באיכות מדהימה ולהיות גם אתם חלק מאינסוף אוהדי החולצות המודפסות שכבר הגשימו חלום עם ג’אקו.

לאתר של ג’אקו חולצות: https://www.jacoshirts.com

צילום: ג’אקו הדפסה על חולצות

בשיתוף ג'אקו - הדפסה על חולצות

כדאי להכיר