עצר באמצע איילון, בחושך: בעלה של אדל בספלוב במחווה יוצאת דופן

איש העסקים ערך מחווה מרגשת לאשתו ואם ילדי • כשגילתה את המתנה שהעניק לה באמצע הכביש הסואן בישראל, היא לא הצליחה להסתיר את התרגשותה והפתעתה ממנו • "מצליח של 24, זה מצליח אחר"

אדל בספלוב. צילום: מתוך אינסטגרם

זה לא סוד שהזוגיות של אדל בספלוב עם איש העסקים מאץ' (מצליח) עבד זוכה לא פעם לביקורות קשות מצד הגולשים. מערכת היחסים של השניים ידעה עלויות, מורדות ואתגרים במהלך השנים, וכללה גם את הרגע הקשה שבו במהלך שידור תוכנית הריאליטי בכיכובם "זוג מנצח VIP" מאץ' הודה בבדיקת פוליגרף שבגד בבספלוב המופתעת והמומה.

אמש (ראשון) בדרך למסעדה האהובה עליהם, נראה שמאץ' עשה עוד צעד והשתדלות בדרך לשנות תדמית כשהפתיע את רעייתו ואם ילדיו במתנה מרגשת ורומנטית במיוחד. 

"טוב, אנחנו בדך לעובד בכפר. עזבו שהאוטו ממש לא עובד, אני לא יודעת לאן הוא הלך", אמרה בספלוב בתחילת הסרטון שצילמה ברכבה בחושך. "לאן הוא הלך?", שאלה. "הוא אמר שהוא הלך לעשות לי הפתעה, מה אתם אומרים? מעניין. לאן מצליח הלך באמצע הכביש, באמצע איילון?" תהתה.

כעבור זמן קצר הגיעה התשובה בדמות סרטון נוסף. "בואנ'ה תראו את מצליח! רומנטיקן!", התלהבה בספלוב כשתיעדה את מאץ' מחזיק בזר הפרחים שרכש עבורה. "מצליח של 24 זה מצליח אחר", השיב. "חיים שלי, איזה מרגש אתה! אני אוהב אותך", הרעיפה אהבה על האיש שלה. "מה אני לא אעשה כדי לקבל נשיקה בלחי", אמר בקריצה. "יא, הוא הביא לי פרחים, תראו איזה חמוד! וואו, מצליח! פששש, איזה מרגש אתה מאמי", התלהבה אדל.

צילום מסך אינסטגרם

בחזרה מהמסעדה לביתם, הצטלמה אדל עם הפרחים ועם בעלה במעלית הבניין בו הם גרים. "את רוצה לרכוב על הגב שלי, הבנתי", אמר מאץ' לרעייתו בציניות. "רק שלך", ענתה בגיחוך. "בסדר, אני אתן לך קצת פרסום מהעוקבים שלי הכל בסדר, דבר טבעי", התבדח רגע לפני שהתנשקו.

הבוקר המשיך מצליח בדרכו הצינית להתייחס לזוגיות שלו עם בספלוב. "חברים בוקר טוב, אני מתעורר לבוקר שאני טופח לעצמי על השכם. תשאלו אותי למה? וואלה, לפני שאדל הכירה אותי היא דשדשה נקרא לזה כה, והיום הבאתי אותה למצב שהיא על איילון, שלטי חוצות, פוסטרים, אינסטגרם דופק. תראו מה עשיתי מהבחורה. תשלחי לי, פרחים, כפרה", ביקש מרעייתו.

צילום מסך אינסטגרם

הסרטון של מצליח לא נותר ללא תגובה מצדה של אדל ששיתפה אותו בסטורי שלה וכתבה על גביו: "אני לא רוצה להגיד לך מה אתה היית לפני שהכרתי אותך, אבל ניתן לך את הקרדיט מאמי", חתמה באימוג'י של לב אדום.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר