קייט מידלטון. צילום: איי.אף.פי.

מקורבים לוויליאם וקייט מידלטון משתפים: "מאחורי הדלתות הסגורות הם עוברים גיהינום"

בניגוד למלך צ'ארלס שנראה בציבור, הנסיכה הבריטית ספונה בביתה • החברים של בני הזוג מספרים כי מידלטון חווה תסמינים קשים מהטיפולים בסרטן

כמעט שלושה חודשים עברו מאז שיתפה הנסיכה קייט מידלטון כי היא נאבקת בסרטן לא ידוע, ומאז הפרטים על מצבה מעטים.

בניגוד לחמה, המלך צ'ארלס שנאבק בסרטן אף הוא וחזר מעט לעין הציבורית בשבועות האחרונים כשתועד בכמה אירועים ציבוריים, קייט (42) עדיין ספונה בביתה, מוקפת במשפחתה ובמעגל חבריה הקרובה כשהיא עוברת סדרת טיפולים.

מקורבים לנסיך וויליאם וקייט מספרים כי למרות השקט מכיוונם, מאחורי הדלתות הסגורות השניים עוברים גיהינום.

הנסיכה קייט: ״חליתי בסרטן - אני עוברת טיפולי כימותרפיה״

"הלב שלי שבור כרגע, אני חושבת שהם עוברים גיהינום, זה מאוד אישי", שיתפה לאחרונה מעצבת בגדי הילדים וחברתם הקרובה של השניים אמאיה ארייטה בראיון לטלגרף הבריטי.

עוד מסרו מקורבים עלומי שם, כי למרות הניסיון של קייט לשדר "חזית חזקה", היא חווה תסמינים קשים מהטיפולים שהיא עוברת ביניהם איבוד שיער, בחילות קשות וירידה במשקל ומנסה ככל שכוחה מתיר לה להסתיר את מצבה האמיתי במיוחד משלושת ילדיה הצעירים הנסיכים ג'ורג' ולואי והנסיכה שארלוט. "למרבה הצער, זה הולך ונהייה קשה יותר", סיפרו המקורבים לאתר הרכילות הנאשיונל אינקוויירר.

"וויליאם עושה כל שביכולתו להיות הסלע האיתן שלצידה, כל זאת תוך כדי שהוא דואג להיות לצד הילדים ולטפל בהם במקביל למילוי חובותיו המלכותיות. הוא זוכר היטב כיצד זה מרגיש לאבד אימא בגיל צעיר", הוסיפו המקורות כשהם מרפררים לתאונת הדרכים הקטלנית בשנת 1997 בה איבד את אימו הנסיכה דיאנה כשהיה בן 15 בלבד.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו