"לא נשארה לקייט ברירה": פרטים חדשים על סרטון חשיפת המחלה של מידלטון

גורמים בארמון המלוכה מודים כעת כי ההודעה המצולמת הגיעה לאחר שנודע על הדלפת המידע הרפואי של הנסיכה • "זו הייתה בחירה נכונה"

קייט מידלטון. צילום: איי.פי.

לפני קצת יותר משבוע וחצי, כשהיא יושבת על ספסל בגן במראה כחוש אך בקול בוטח, הנסיכה הבריטית קייט מידלטון התייצבה לראשונה מאז ניתוח הבטן המורכב שלה בינואר מול המצלמות וחשפה: "אובחנתי בסרטן".

השיתוף הציבורי הגיע אחרי שבועות ארוכים של שמועות לגבי מצבה האמיתי של מידלטון (42) כשעל הדרך שמה נגרר לשערוריית תמונות מפוברקות (שתי תמונות פפראצי ותמונת יום האם), כשגם היום (שלישי), אפילו לאחר פרסום הסרטון בו היא נראית בבירור, יש המתעקשים עדיין כי מדובר בזיוף שנוצר על ידי בינה מלאכותית (AI).

הנסיכה קייט: ״חליתי בסרטן - אני עוברת טיפולי כימותרפיה״

כעת, גורמים בארמון חושפים כי ההודאה (וההודעה) המצולמת לגבי אבחונה הגיעה לאחר שלארמון נודע על הדלפת מידע רפואי על הנסיכה שאילץ אותם לצאת בהצהרה לתקשורת מוקדם מהמתוכנן.

"נוצר קשר עם גורמים בארמון לגבי מצבה של קייט, מה שלמעשה לא הותיר ברירה אלא לצאת מהר עם הסיפור בעצמם", חשף מקור בראיון לדיילי מייל הבריטי על העיתוי לגילוי שלמעשה נכפה על קייט.

עוד הוסיף וסיפר המקור, כי לא ברור אם המדליף היה עובד מהלונדון קליניק, המכון הרפואי הפרטי בו אושפזה קייט שלאחרונה נחשף כי אכן נעשה בו ניסיון על ידי עובד אחד או יותר להשיג מידע חסוי מתיקה הרפואי של הנסיכה או עובד "רכלן" בארמון.

"לא משנה מה הייתה הסיבה", סיכם המקור, "השבחים האוניברסליים שקיבלה לאחר הגילוי מאשרים כי זו הייתה הבחירה הנכונה".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר