אין גבול: קריקטורה אנטישמית של נועה ארגמני מסעירה את הרשת

איורים אנטישמיים של החטופה ששבה מופצים על ידי גורמים ערביים, שמנסים להחרים את חברת קוקה קולה בעקבות התמונה של נועה ואביה שותים את המשקה • פעיל ההסברה יוסף חדאד: "אין להם כבוד וטיפת אנושיות"

נועה ארגמני ואביה שותים קוקה קולה. צילום: ללא

סדרת תמונות אנטישמיות בוטות בהן מופיעה בין היתר גם נועה ארגמני בדמות חזירה, מופצת על ידי גורמים ערביים ברשת היוצאים נגד קוקה קולה.

כלי תקשורת ערביים יצאו היום (חמישי) בקריאה להחרים את ענקית המשקאות קוקה קולה ולהימנע משתיית מוצרי החברה בחג הקורבן שמתחיל ביום שבת הקרוב, תוך שימוש בתמונות ואיורים אנטישמיים בוטים.

     

View this post on Instagram

           

A post shared by יוסף חדאד - Yoseph Haddad (@yosephhaddad)

המהלך האנטישמי המזעזע מגיע כתגובה לצילום שהופץ ברשת ביום שבת האחרון, בו תועדה נועה ארגמני לצד אביה בבית החולים אוחזת בבקבוק קוקה קולה לאחר שחולצה משבי החמאס ב"מבצע ארנון".

בסדרת התמונות שהופצה ברשת נראית בין היתר קריקטורה של נועה עם פני חזיר, אוחזת בבקבוק מדמם של המשקה וצוהלת משמחה. בתמונה נוספת, מופיעה שישיית בקבוקי קוקה קולה עם קליעים ובאחרת יד מגואלת בדם האוחזת בבקבוק המשקה לצד נעליים מגואלות בדם וקריאה לחרם צרכני.

נועה ארגמני עם אביה בבית החולים לאחר שחולצה, צילום: דובר צה''ל

"התמונה של נועה ארגמני אחרי ששוחררה מהשבי שותה בקבוק קוקה קולה ליד אבא שלה ריגשה את כל העולם, אבל תומכי הטרור בעולם הערבי החליטו בתגובה לצאת עם קמפיין מכוער נגד חברת קוקה קולה ומנסים להציג אותה כשותפה ל'רצח עם'", כתב היום בזעם פעיל ההסברה יוסף חדאד, כאשר הוא מתייחס לקריקטורה בפוסט ששיתף ברשתות החברתיות שלו.

"אין להם כבוד וטיפת אנושיות. פשוט גועל נפש כלפי בחורה צעירה שנחטפה על ידי מחבלים והוחזקה בשבי 8 חודשים. זה מעיד על הפנים האמיתיות של תומכי הטרור".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר