הרב מאזוז על לפיד וליברמן: "גרועים מהנאצים"

בשיעורו השבועי תקף ראש ישיבת כיסא רחמים את ראש הממשלה החליפי ואת שר האוצר • השניים, טען, "בוגדים בעמם, שונאים את עמם, גרועים מהנאצים" • הוא טען כי "יש המון אנשים רעים, אנחנו מחכים שיום אחד הם יחלפו מן העולם" • לפיד בתגובה: "הנאצים רצחו את סבא שלי בשואה"

הרב מאזוז, צילום: יוסי זליגר

הרב מאיר מאזוז, ראש ישיבת כיסא רחמים ומהרבנים הבולטים בעולם החרדי-ספרדי, תקף אתמול (מוצאי שבת) בשיעורו השבועי במילים חריפות את שר החוץ יאיר לפיד ואת שר האוצר אביגדור ליברמן, לצד יתר חברי הממשלה, וטען שהם גרועים מהנאצים.

"יש המון אנשים רעים. אנחנו מחכים שיום אחד הם יחלפו מן העולם", תקף הרב מאזוז. "מי שרוצה יחבור לליברמן, ללפיד... זה ראש ממשלה חליפי, חליפי זה חלוף - בערבית חלוף זה חזיר". הוא טען עוד כי הם רוצים "לחנוק את האברכים ולתת כמה שיותר לערבים".

הרב מאזוז טען כי השניים "בוגדים בעמם, שונאים את עמם, גרועים מנאצים. הנאצים אוהבים את עמם, אלה שונאים את עמם שלהם. רוצים להרוס ילדים, זקנים, תלמודי תורה, שבזכות התורה חייתם אלפיים שנה".

ראש הממשלה החליפי ושר החוץ יאיר לפיד הגיב לדברים: "הרב מאזוז, הנאצים רצחו את סבא שלי במחנה ריכוז, ניסו לרצוח את אבא שלי בגטו. התשובה היחידה שלי לדבריך היא שאני אוהב את כל עם ישראל ומאחל לרב מאזוז יום ירושלים שמח, יום של אחדות ואהבת ישראל".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר