תקרית חמורה בלונדון: גבר ניסה לחטוף ילדים יהודים מאביהם

משמר השכונה היהודית "השומרים" פרסם תיעוד מחג השבועות בשכונת סטמפורד היל, בו נראה האב נאבק ברעול פנים שמנסה לחטוף את הילד והתינוק שבעגלה • ארגון השומרים הגדיר את האירוע כמתקפה אנטישמית: "רגעים מפחידים של ניסיון חטיפה של ילד ותינוק יהודים"

תקרית חמורה בלונדון: אלמוני ניסה לחטוף ילדים חרדים באמצע הרחוב || ארגון השומרים

תקרית חמורה התרחשה בשבוע שעבר ליד בית חב"ד בשכונת סטמפורד היל בלונדון, אז ניסה גבר לחטוף תינוק וילד שהיו בעגלה שאותה דחף אב בעל חזות חרדית. האירוע התרחש ביום חמישי האחרון, היום השני של חג השבועות (שאותו חוגגים בחו"ל במשך יומיים).

משמר השכונה היהודית "השומרים" פרסם תיעוד שבו נראה האב נאבק בגבר רעול פנים שמנסה לחטוף את הילד והתינוק בעגלה. לאחר מאבק הצליח האב לגבור על התוקף, והאחרון נמלט מהמקום.

ניסיון חטיפת ילדים יהודים בלונדון, צילום: ארגון השומרים

בתיעוד שפרסמו "השומרים" הם מדווחים כי מדובר ב"ברגעים מפחידים של ניסיון חטיפה של ילד ותינוק יהודים". עדים, אומרים בארגון, סוברים שמדובר היה במתקפה אנטישמית, ומבקשים מעדים נוספים לאירוע לפנות אליהם. האב, אמרו עוד בארגון, טרם התייצב לדווח על האירוע וקראו לו להגיש תלונה במשטרה.

ארגוני "שומרים" נפוצים בריכוזי אוכלוסייה יהודיים ברחבי העולם, בדגש על ארה"ב ואירופה. מדובר במשמרי שכונה עצמאיים שמאבטחים ומתעדים אירועים אנטישמיים, במטרה להגן על האוכלוסייה היהודית.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר