סניף מקדונלדס (אילוסטרציה). צילום: רויטרס

לקוח מתח את מקדונלד׳ס והזמין - כלום: תופתעו לגלות מה קיבל

צייצן עם מאות אלפי עוקבים בטוויטר החליט למתוח את רשת הפאסט פוד הפופולרית - ולשתף הכל ברשת, מה שהפך במהרה לוויראלי במיוחד • ההזמנה כללה בין היתר טריפל המבורגר, ללא קציצה וללא לחמנייה

אין דבר מעצבן יותר מלהזמין אוכל ולא לקבל את מה שהזמנו, אבל מה קורה כשהלקוח מטריל את הרשת (תרתי משמע) רק כדי לבדוק כמה העובדים קשובים לדרישות הלקוח ומסוגלים לספק בדיוק את מה שהוזמן.

תכירו את גרג. גרג הוא צייצן (שזה בכלל לא שמו האמיתי) עם מאות אלפי עוקבים, שהחליט להטריל לאחרונה את מקדונלד'ס ואת שירות המשלוחים דורדאש ושבר את הרשת עם ההזמנה המוזרה שלו שהייתה בעצם כלום אחד גדול ומיד תבינו למה.

המבורגר של מקדונלד'ס, צילום: אי.פי

"טריפל המבורגר, בלי קטשופ, בלי מלפפון חמוץ, בלי בצל, בלי קציצה, בלי חרדל, בלי לחמנייה ובלי מלח", פירט גרג בהזמנה שהוזנה בסניף מקדונלד'ס, תומחרה ב-5.39 דולרים והועברה למשלוח של דורדאש.

אם טרם הצלחתם להבין או לעקוב (וזה חשוב להתגלגלות הסיפור) גרג בעצם הזמין אוויר בקופסה. בסך הכל הכולל יחד עם הטיפ גרג שילם בסופו של דבר 19.81 דולרים (כ-71 שקלים).

גרג כמובן לא ביצע את ההזמנה רק כדי לשעשע את עצמו באופן פרטי ומיהר לשתף אותה בתחילת השבוע בטוויטר שלו (אחריו עוקבים 825 אלף עוקבים). הציוץ צבר תוך יום וחצי יותר מ-50 מיליון צפיות ועוד מיליוני צפיות ואלפי תגובות לציוצי ההמשך שתיעדו את ההטרלה.

לטובת כל מי שחשב שבמקדונלד'ס או בדורדאש יבקשו לבטל את ההזמנה הלא הגיונית, תתפלאו לגלות שההזמנה אכן הגיעה לגרג עם שליח בשם דן, שאף זכה לשבחים ולעדכון מגרג על גורלה. רגע לפני שההזמנה יצאה לדרכה בסניף עוד ביקשו לוודא שגרג מבין שלמעשה הזמין אריזה ריקה ולאחר שאישר להם שזה אכן מה שהוא חושק בו ההזמנה יצאה לדרכה.

סניף מקדונלד'ס בארצות הברית (אילוסטרציה), צילום: Getty Images

ועכשיו לטוויסט נוסף בעלילה: ההזמנה אמנם הגיעה לגרג, אבל הוא עדכן כי מה שקיבל לא היה מה שהזמין. גרג קיבל עטיפה ריקה וקופסה של מק קריספי, בעוד הוא כזכור הזמין טריפל המבורגר. "איכשהו הם עדיין הצליחו לפשל עם ההזמנה שלי", צייץ בסדרת העדכונים שתיעדו את המסע שעברה ההזמנה שלו מרגע צאתה מהסניף ועד שהגיעה לדלת ביתו והוסיף מסר הרגעה לשליח: "זו לא אשמתך דן אם אתה קורא את זה".

בהמשך גרג עדכן כי נתן למקדונלד'ס ביקורת גרועה באתר והעניק להם רק 2 כוכבים בגלל שפישלו באספקת ההזמנה שלו ואז שיתף כי לא מדובר בפעם הראשונה שהוא מותח כך את הרשת וכי לפני כמה שנים עשה כמעט בדיוק את אותו התרגיל. אז לדבריו התוצאה הייתה גרועה בהרבה.

שליח מזון (אילוסטרציה), צילום: Getty Images

"הפעם אני מרוצה שמקדונלדס כמעט הצליחו לבצע את ההזמנה", סיכם בציניות. עוד סיפר כי את הקרדיט להטרלה הוא חייב לגולש בשם רוב דנבלייקר שבשנת 2022 הטריל את הרשת באופן דומה וגם הוא זכה אז למיליוני צפיות בציוץ ששיתף.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו