חדש: ארטיק בטעם קטשופ, והוא אפילו טבעוני

מותג אמריקני, שעבורו זה לא הפעם הראשונה שהוא מתנסה בארטיקים בטעמים מפתיעים, השיק מוצר חדש ומפתיע במהדורה מוגבלת • יש לזה גם ערך מוסף: על כל שלגון שנמכר ייתרמו ארוחות חמות לנזקקים

שלגון קטשופ, צילום: יחצ

בשורה מרגשת לחובבי קטשופ: מותג הרטבים הצפון-אמריקני French’s, שנמצא בבעלות חברת התבלינים מקורמיק (שניתן להשיג את מוצריה גם בישראל), משיק מהדורה מוגבלת של קרחונים קיציים בטעם מטבל העגבניות האהוב.

הכירו את ה-French’sicle, שמיוצר בשיתוף חברת השלגונים הטבעוניים הקנדית Happy Pops ועשוי מעגבניות מקומיות, טריות ועסיסיות בתוספת סוכר אורגני. החברות מתארות את טעמו של קרחון הקטשופ הקנדי כ"מרענן, עגבנייתי, מלוח ומתקתק".

יש לכם אומץ מתחשק לכם לטעום? זה לא יהיה פשוט, שכן הקרחונים מחולקים בחינם היום (חמישי) ומחר בלבד בערים הקנדיות ונקובר, טורונטו ו-לימינגטון (המוכרת, למקרה שלא ידעתם, כ"בירת העגבניות של קנדה"), כך שמומלץ לחפש טיסות כבר אתמול. עם זאת, מכיוון שהקנדים ידועים כחובבי קטשופ מושבעים, שכן בסקר שנערך מטעם French’s העידו על עצמם 79 אחוזים מהנשאלים שהם אוהבים את המטבל, לא בטוח שיישאר לכם משהו ללקק גם אם תגיעו בזמן.

שלגון קטשופ, צילום: יחצ

בכל אופן, על כך קרחון קטשופ שיחולק במתנה, תתרום French’s שתי ארוחות חמות לנזקקים, כך שמדובר בפרויקט חברתי מבורך וחיובי, ולא בסתם גימיק שיווקי סר טעם.

ואם כבר מדברים על גימיקים, זו לא הפעם הראשונה שבה החברה משיקה מוצרים משונים מיוחדים בטעמי הרטבים שלה: ב-2019 הגישה French’s גלידה, בירה ולחמניות נקניקייה בטעם חרדל, כך שהאלתורים העגבנייתיים בהחלט נמצאים בחברה טובה. מה שכן, אנחנו משערים שלא מומלץ להמס מעל השניצל והצ'יפס. יש גבול.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר