מתוך "בית הדרקון". צילום: באדיבות yes

רגע לפני עליית העונה החדשה: חדשות מעולות למעריצי "בית הדרקון"

סדרת הלהיט מבית HBO חודשה לעונה שלישית, ימים ספורים לפני שידור העונה השנייה של התוכנית • הסדרה מבוססת על "משחקי הכס", וזכתה בעבר לנתוני צפייה שוברי שיאים

[object Object]

רשת HBO בחרה לחדש את "בית הדרקון", סדרת הספין-אוף המצליחה של "משחקי הכס", לעונה שלישית.

העונה השנייה של הסדרה הפופולרית צפויה לעלות בימים הקרובים ורשת הטלוויזיה החליטה להכריז על עונתה השלישית כבר עכשיו. 

"בית הדרקון", צילום: HBO

"ג'ורג', ריאן ושאר המפיקים, השחקנים ואנשי הצוות המדהימים שלנו, הגיעו לשיאים חדשים עם העונה השנייה הפנומנלית", אמרה בהצהרה ראש התוכניות והדרמה של HBO, פרנצ'סקה אורסי.

"אנחנו מתפעלים מהמאמץ שהקבוצה כולה השקיעה ביצירת עונה שנייה מרהיבה, עם היקף וקנה מידה שמתחרים רק בליבה. לא יכולנו להיות יותר נרגשים להמשיך את הסיפור של בית טארגאריין ולראות אותם שוב בעונה השלישית".

"בית הדרקון", צילום: איי.פי.

הסדרה המצליחה, המבוססת על ספריו של ג'ורג' ר. ר. מרטין, מתרחשת יותר מ-170 שנים לפני מאורעות "משחקי הכס", ו-100 שנים לאחר שמשפחת טארגאריין איחדה את שבע הממלכות. היא חודשה לעונה שנייה שבוע בלבד לאחר שעלתה לשידור, בעקבות נתוני צפייה שוברי שיאים

"בית הדרקון" זכתה לשבחים רבים, ואף זכתה בפרס "סדרת הדרמה הטובה ביותר" בטקס פרסי גלובוס הזהב 2023, שבו גם אמה ד'ארסי היתה מועמדת על תפקידה כרהאינירה טארגאריין הבוגרת. הסדרה גם זכתה בפרס אמי אחד על התלבושות, והיתה מועמדת ב-8 קטגוריות נוספות, כולל לסדרת הדרמה הטובה ביותר.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו