זאת מגישת החדשות שנבחרה להוביל את המהדורה המרכזית של i24NEWS

מירי מיכאלי, שעזבה את חדשות 13 לפני קצת יותר משנה מצטרפת לערוץ החדשות החדש • בימים אלו נמשכים הגיוסים לקראת ההשקה, ביניהם ניב גלבוע, לי עייש ודור כהן

מירי מיכאלי עוברת ל-i24news

מגישת המהדורה המרכזית של i24NEWS: מירי מיכאלי מצטרפת לערוץ החדשות החדש של i24NEWS העיתונאית מירי מיכאלי תוביל את המהדורה המרכזית היומית של ערוץ החדשות החדש שנבנה בימים אלו.

מיכאלי, בוגרת בית הספר לעיתונות "כותרת" ואוניברסיטת תל אביב, הצטרפה בשנת 2007 לחדשות 10, שם שימשה תחילה כתבת לענייני בריאות וחדשות חוץ, ובהמשך נשלחה מטעם חדשות 10 ללונדון, משם פעלה כשליחת חברת החדשות לאירופה.

בשנת 2017 עברה לקשת והצטרפה לצוות התוכנית "חדשות הבוקר עם ניב רסקין", ערכה כתבות לתוכנית "אנשים" והגישה תוכניות אקטואליה. בדצמבר 2020 חזרה ל"רשת 13", הגישה משדרי חדשות ובחירות של חברת החדשות, את התוכנית "לפני החדשות" בשבע בערב ובהמשך את תוכנית הבוקר. בשנה האחרונה הובילה מיכאלי מיזם טכנולוגי, שמאז ה-7 באוקטובר הפיק סרטוני הסברה שזכו לעשרות מיליוני צפיות בעולם.

מירי מיכאלי בימיה בחדשות 13. ארכיון, צילום: אורן בן חקון


ערוץ החדשות החדש של i24NEWS צפוי לעלות לאוויר בחודשים הקרובים. בימים אלו נמשכים הגיוסים לקראת ההשקה. בחודשיים האחרונים מאז נודע על הקמתו, הצטרפו ל-i24NEWS בעברית שורה של עיתונאים ואנשי תקשורת מובילים. בין היתר, אורי קואל וניב גלבוע יגישו תוכניות בערוץ החדש ונבחרת הכתבים המתגבשת של הערוץ תכלול את דור כהן ככתב צבאי, סיון סיסאי ככתבת תרבות, נדב אלימלך כתב פוליטי, לי עייש כתבת משטרה ופלילים, וספיר לוי כתבת הצרכנות.

מירי מיכאלי מסרה: "אני כל כך אוהבת חדשות וכל כך אוהבת את מדינת ישראל, ההצטרפות לנבחרת של ערוץ החדשות הישראלי הראשון נותנת לי את הזכות לשלב בין שתי האהבות הגדולות האלה. במדינה שמייצרת חדשות 24/7 אנחנו נהיה שם 24/7".

ישראל טויטו מסר: "מירי היא דוגמה לאשת מקצוע שבזכות כישרון וחריצות סללה את דרכה לאורך תחנות רבות בתקשורת הישראלית, עד לכיסא מגישת המהדורה המרכזית. המקצועיות שלה, הסקרנות העיתונאית וסגנון ההגשה שנותן כבוד לצופים, הם נכס לערוץ החדשות החדש שלנו".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר