"לחיות עם גבר אחרי אישה": ניקי גולדשטיין חוגג את היציאה מהארון

הסטנדאפיסט והשחקן משתף בתהפוכות בחייו האישיים במופע חדש וחד פעמי שיתקיים בהיכל התרבות תל אביב • "אני מביא את ניקי שגם קורע מצחוק וגם מרגש עם ערך מוסף", הוא אומר

ניקי גולדשטיין. צילום: משה נחומוביץ

ניקי גולדשטיין חוגג 25 שנה על הבמה והוא מתכוון לעשות את זה באופן הכי שמח שיש - מופע סטנדאפ מוזיקלי וחד פעמי שיתקיים ב-23 במאי בהיכל התרבות תל אביב עם אורחים מיוחדים.

ניקי גולדשטיין יוצא מהארון בחדשות סוף השבוע. קשת 12 (ארכיון)

גולדשטיין שיתף את הקהל שלו בתהפוכות בחייו האישיים כשיצא מהארון, פירק את התא המשפחתי הקודם ויצר אחד חדש עם בן זוגו. גם על הבמה הוא ידבר בצורה מרגשת וחשופה על השינויים שעבר בחייו מגיל 40.

בחודש מאי צפויה גם לעלות ב-yes סדרת דוקו-ריאליטי בכיכובו בשם "הגולדשטיינים" בה מלוות מצלמות אותו ואת משפחתו במשך שנה. התוכנית תעניק הצצה לחייו הצבעוניים כסטנדאפיסט, זמר ושחקן שכבר בגיל 11 השתתף בתוכנית המיתולוגית "רואים שש שש".

ניקי גולדשטיין ומשפחתו, צילום: ללא קרדיט

"במופע החדש אני מביא לקהל את ניקי של היום שזה אותו ניקי רק בעדכון גרסה חדשה. במקום שבו אני נמצא היום, אני יכול להצחיק, לשיר ולבטא את כל הרגשות שלי על הבמה. אני מספר על איך זה לחיות עם גבר אחרי אישה, איך זה לגדל ילדים בתקופה כזו ומה המשפחה שלי אומרת ובעיקר מדבר על כך שאני משוחרר ושלם. את האנרגיה הזו אני רוצה להביא לקהל שלי, שיטעם את ניקי השלם, שגם קורע מצחוק וגם מרגש עם ערך מוסף", אומר גולדשטיין.

ניקי גולדשטיין, צילום: משה נחומוביץ
טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר