ללא גבולות: בראדלי קופר מתהלך בעירום בביתו

השחקן המצליח סיפר כי בביתו אין כלל דלתות, כך שאם הוא נמצא במקלחת, אנשים אחרים שנמצאים שם יכולים לראות הכל • אילו עוד הרגלים הוא מחביא מתחת לבגדים שהוא משיל?

בראדלי קופר בטקס פרסי גילדת הבמאים האמריקנית. צילום: איי.אף.פי.

בראדלי קופר הוא אחד השחקנים האהובים והמוערכים ביותר בהוליווד, כזה שמועמד ללא פחות משלושה פרסי אוסקר על משחק, הפקת וכתיבת סרטו השני כבמאי ("מאסטרו"). אבל מסתבר שגם אם אתה אחד השחקנים המצליחים ביותר בעולם – גם אתה לפעמים רוצה קצת להתאוורר. מאוד להתאוורר.

במהלך שיחה שקופר בן ה-49 קיים עם השחקן דקס שפרד ("הורים במשרה מלאה") בפודקאסט שלו "Armchair Expert", האחרון סיפר על שגרת הבוקר שלו. קופר, בתורו, סיפר על ביתו בניו יורק, שלדבריו אין בו דלתות כלל וכלל. "חדר השינה, האמבטיה והשירותים – כולם נמצאים באותו חלל. זו פשוט קומה אחת גדולה", שיתף את הפרט המפתיע.

בראדלי קופר (ארכיון), צילום: איי.אף.פי.

קופר סיפר גם כי לו ולליאה, בתו בת ה-6 מבת זוגו לשעבר הדוגמנית אירינה שייק, אין הגבלה של לדבר זה עם זו כשאחד מהם נמצא במקלחת או בשירותים והשני במקום אחר בבית. לדבריו, הוא לא גדל כך עם הוריו, אך לאחר שאביו חלה בסרטן (מחלה שממנה הלך לעולמו ב-2011), הוא ראה את אביו בעירום כל הזמן. "הוא תמיד היה ערום, תמיד התקלחתי איתו".

בסופו של דבר, המולטי-טאלנט סיכם את חשיפת הפרטים המפתיעה באומרו כי הוא "לגמרי" מרגיש בנוח להסתובב עירום בביתו. אך מי שצפה בעבר בכמה וכמה מסרטיו, למשל "סמטת הסיוטים" מ-2021, נוכח לגלות כי לקופר אף פעם לא הייתה בעיה להשיל את בגדיו. והרי הוכחה:

בראדלי קופר עם טוני קולט בסצנה מתוך "סמטת הסיוטים", צילום: צילום מסך
טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר