נ-ק-ו-ד-ה. חיים אתגר | צילום: מאיר פרטוש

"שימו לב לסכומים המטורפים": חיים אתגר נגד ראשי הערים

צפו: מנחה "יצאת צדיק" מכוון הרבה יותר גבוה מאשר בעלי מקצוע ומבקר כעת את בחירות ראשי הערים להוציא סכומי עתק עבור הופעות של אמנים ביום העצמאות

עצבנת צדיק: לרוב הוא עסוק במרדף אחר בעלי מקצוע שעושקים אזרחים תמימים, אך אתמול (שני) זעמו של חיים אתגר כוון גבוה יותר. עם פרסום סכומי העתק שדורשים כמה מהאמנים המובילים בישראל תמורת הופעה אחת ביום העצמאות (ביניהם עומר אדם עם 250 אלף שקלים, עדן חסון עם 200 אלף שקלים ומשה פרץ עם 180 אלף שקלים), אתגר העלה סרטון זועם לרילס ולטיקטוק שלו בו יצא נגד ראשי הערים.

"שימו לב לסכומים המטורפים", מחה. "אין בליבי על האמנים", הדגיש והוסיף כי "זכותם לדרוש איזה סכום שירצו, אבל ראש עיר שמעז לבזבז סכומים כאלה עבור הופעה אחת ביום העצמאות צריך לתלות את הנעליים ולהתפטר", דרש.

חיים אתגר נגד ראשי הערים

"אני לא מבין", הוסיף בכעס. "אין לראשי הערים דברים יותר חשובים לעשות עם הכסף עם כל הכבוד להופעות האלו? אין זקנים, ניצולי שואה, ערירים, תיקונים בכביש, אנשים שאין להם איפה לגור שזקוקים לכסף הזה שאתם מבזבזים? ראש עיר שמוציא רבע מיליון שקל על הופעה אחת של 45 דקות ביום העצמאות צריך להתפטר מתפקידו כי הוא לא מתאים להיות ראש עיר נ-ק-ו-ד-ה", אמר בסיום הסרטון שזכה לעשרות אלפי צפיות ואלפי לייקים.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by חיים אתגר (@haimetgar1)

"הכל מתחיל ונגמר בחינוך", חיזק את דבריו גם מייקל לואיס בתגובה לסרטון. "ובתרבות הישראלית 'מה יש לשכן' או 'האם הוצאתי לכם את העיניים' זה הרבה יותר חשוב מלעזור לזולת. שמח שאתה מציף את הבעיות הפשוטות והבלתי נראות".

 

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו