יהודה נהרי לאסי עזר: "יש לך הזדמנות להיות פורץ דרך, לא רק סלב"

לאחר ימים של שתיקה, השחקן פרסם פוסט נוקב שבו הוא מתייחס מחדש לפרשת ההטרדה המינית שעבר לכאורה על ידי המגיש

יהודה נהרי ואסי עזר, צילום: קוקו, Gettyimages

לפני פחות מחודש השחקן יהודה נהרי הטיל פצצה בביצה כשטען בראיון איך לפני כעשור עבר הטרדה מינית לכאורה בידי אסי עזר. הגילוי, כאמור, יצר סערה תקשורתית וציבורית אדירה שנמשכה ימים ארוכים, במהלכה יצאו נגד ולטובת השניים ידוענים ואזרחים מן השורה כאחד, כשגם נהרי וגם עזר עברו בדיקת פוליגרף ונמצא דוברי אמת.

לאחר כמה ימים של שתיקה, העלה היום (נהרי) פוסט חדש לאינסטגרם שלו בו התייחס שוב לפרשה ולמה שקרה מאז שהתפוצצה.

"שאלתם ואני אענה", פתח את הפוסט. "איך יכול להיות שאני, שחשפתי את הכאב שלי, הפסדתי בקרב מול אסי?", כתב. אני אענה לכם/ן. לא הפסדתי, אבל אתם צודקים. עיניכם רואות כמה החברה מעוותת, כמה נדרש שינוי מהותי וכמה נדרש מקורבנות להיות חזקים ולקבל תמיכה.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Yehuda Nahari | יהודה נהרי (@yehudanaharihalevi_)

"יש שראו בפתיחות שלי ובסבל שרציתי לשים לו סוף קרב מול הכסף שלהם", כתב, "ויש שרואים בזה הזדמנות להרים את הכפפה ולהתחיל פה שיח של שינוי. שיח שיפתח צוהר לגברים לדבר, לקבל תמיכה וטיפול ובעיקר להבין שקורבן עלול להפוך למקרבן.

"יש שראו בכאב שלי איום על מחלקת העסקים שהם טסים בה ויש שראו בו הזדמנות הושיטו יד וחיבקו. יש שראו בזה הזדמנות לרמוס את החלש ולא כהזדמנות לצמוח, להשתמש בנכסים שלהם לעצב תודעה מחדש לשינוי ושוויון. יש הכל מהכל. כל אחד בוחר באיזה צד הוא רוצה להיות. לא לכל אדם מתאים להיות פורץ דרך, בוודאי לא לאלו המחפשים שכר כאן ועכשיו".

בסיומו של הפוסט התייחס נהרי שוב לבדיקת הפוליגרף המשותפת שהציע לעזר לעבור. "למרות הצעתי לפוליגרף משותף, שלא נענתה עד היום, אני במסר של פיוס לטובת שינוי אמיתי וקמפיין Men2", כתב, כשהוא מתכוון לקמפיין החדש להגברת המודעות להטרדות מיניות שחווים גברים. לאחר מכן הוסיף נהרי פנייה אישית לעזר: "אסי, קח חלק ב-Men2. יש לך הזדמנות להיות פורץ דרך...לא רק סלב".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכירi