צפו: גיא הוכמן ניסה לטפס על הבמה באמצע הופעה של קולדפליי - ונפל

הקומיקאי הישראלי ניסה לעלות על הבמה באמצע הופעתה של להקת הרוק באתונה, אך לצערו מעד • סולן ההרכב, כריס מרטין, עצר את המופע באמצע

גיא הוכמן. צילום: אפרת אשל

הקומיקאי גיא הוכמן נכח אתמול (ראשון) בהופעה של להקת קולדפליי באתונה אשר ביוון, ניסה לטפס על הבמה עטוף בדגל ישראל - ונפל. בתגובה לכך, סולן הלהקה, כריס מרטין, עצר את ההופעה באמצע והגיב לתקרית.

@lenavamv#coldplay#coldplayathens#greece#greektiktok♬ πρωτότυπος ήχος - lenavamv

ההופעה של קולדפליי סיפקה הרבה רגעים ויראליים, ביניהם אלפי ישראלים בקהל שצעקו "Bring Them Home" במהלך ביצוע השיר "Yellow" ושיחה של כריס מרטין עם ילד ישראלי בקהל בשם רועי שהניף שלט עליו נכתב "אני רוצה לשיר איתך" וצילום תמונתה של סרן שיר אילת ז"ל שנרצחה בחמ"ל התצפיתניות על גבול עזה ב-7 באוקטובר.

המהלך האקרובטי של הוכמן לא צלח, כאמור, והוא מעד. כריס מרטין, שהבחין בנפילה, עצר את ההופעה כדי לבדוק מה קרה להוכמן תוך שהוא שואל את הקהל: "הוא בסדר? הוא לא מת או משהו, נכון?" והוסיף לסיום: "הבחור הצעיר הזה ניסה לעלות לבמה. זה היה מרשים, אני חייב להודות".

הבוקר (שני), כשהוא עוד חבול ומתאושש, הוכמן עדכן את 423 אלף עוקביו באינסטגרם בסיפור מנקודת מבטו, כשהוא משתף שהנסיעה להופעה הייתה מתנת יום הולדת לאשתו אביה.

     

הצגת פוסט זה באינסטגרם

           

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Guy Hochman - גיא הוכמן‎‏ (@‏‎guy_niceguy‎‏)‎‏

"היינו אתמול בהופעה של קולדפליי באתונה. לא מכיר שיר אחד שלהם, אבל לאביה היה יום הולדת. אנחנו מגיעים לאצטדיון היווני. האמת מרגש... בשלב הזה הפכנו לפלוגה והתחיל התכנון למבצע. מבצע אתונה", הוסיף וסיפר על הפריצה המתוכננת שלו לבמה. "קצין חיוך ראשי יוצא למשימת חייו, לכבוש את הבמה ולעטוף בדגל ישראל את הסולן השרליל שפעם דיבר עלינו נגוע.

"אני תכף שם, מריח את הזיעה של כריס מרטין. הנה זה בא, הנה אני עושה היסטוריה. בום! נפלתי. הלכה צלע ימין. עם ישראל חי, אני פחות. יומולדת שמח, אהובה שלי", חתם את הסטורי.

קולדפליי בהופעה, צילום: רויטרס

בסטורי המשך שהעלה הבוקר (שני), הוכמן עדכן שהסרטון לא עבר חלק בגרונם של רבים ברשת, ואלה הציפו אותו בתגובות עוינות, שבמפתיע כללו הפעם גם לא מעט גולשים ישראלים אשר טענו כי הפעם הוא הלך צעד אחד רחוק מדי. "כפרה עליך אבל הגזמת הפעם", כתב גולש על רקע ידיעה חדשותית באחד מעמודי הסושיאל של אתרי הרכילות. אחרים חיזקו את דבריו והוסיפו: "שמחה שלא יצא לפועל. זה חסך לנו מבוכה גדולה ואולי אפילו אנטגוניזם מוגבר מצד כריס" ו"לפעמים לא צריך בכוח. אני מת עליך אבל יש דברים שלא עושים. ברוך השם זה הסתיים ככה ולא במעצר".

טרם התקבלה תגובה מגיא הוכמן עד לפרסום ידיעה זו.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר