רגע אחרי הפרידה מאיל גולן: הצעד הבא של דניאל גרינברג

המשפיענית ואשת העסקים לא מבזבזת זמן וטסה לנסיעת עבודה למשך שבועיים ללא ילדיה, בחירה עליה קיבלה ביקורת ברשת • "לא ראיתי אימא כזו בחיים, כל שני וחמישי עוזבת את הילדים שלה"

דניאל גרינברג. צילום: ניר פקין

כנראה שדניאל גרינברג לא מסתפקת רק בשינוי הגדול שערכה לאחרונה בתחום הרומנטי, אלא עושה זאת גם בתחום הקריירה שלה כאשת עסקים. שבוע אחרי שהודיעה סופית על הפרידה מהגרוש המתקמבק איל גולן, נראה שאין לה שום כוונה לשבת בבית ולבכות על מר גורלה. היום (שני) היא שיתפה בנסיעת עסקים ארוכה שהיא עתידה לקיים בחו"ל ללא ילדיה שיישארו בארץ, וזאת על מנת להתרחב ולשדרג את המותג שלה.  

"איזה לחץ. 'לאן את טסה לשבועיים?'", ציטטה גרינברג מהשאלות הרבות שקיבלה מהגולשות הסקרניות כשהודיעה אמש כי היא עתידה לעזוב את הארץ ואת ילדיה לשבועיים. "ברוך השם אני עובדת קשה מאוד, לא מוותרת על שאיפות וחלומות", השיבה. "איך אומרים? טסה לנסות את מזלי בעולם הגדול. שבועיים של סבב פגישות מרגשות", עדכנה, ופירטה את היעדים שבהם תבקר במהלך נסיעת העבודה: "פריז, ניו יורק, קנדה, מיאמי". "בשבועיים לתאילנד הילדים ללא ספק יצטרפו אליי, לעבודה פחות", ציינה בקריצה. "בשם השם נעשה ונצליח, אמן", חתמה.

הסטורי של דניאל גרינברג // אינסטגרם

דקות קודם לכן, פרסמה גרינברג דברי ביקורת שקיבלה בעקבות החלטתה לטוס ולהתנתק מילדיה לפרק זמן לא מבוטל. "לא ראיתי אימא כזו בחיים. כל שני וחמישי עוזבת את הילדים שלה. וואלה, אני אימא לתאומים, עוד תינוק בן חודשיים, אולי עזבתי פעם אחת לארבעה ימים כדי ללדת. אבל מי יעזוב אותם, השם ישמור אותך". גרינברג בחרה להשיב לאותה גולשת וכתבה: "נו, ועל זה את צריכה לקבל מדליה, מאמי? זה הופך אותך לאימא טובה יותר ממני? אשמח להבין, ברצינות, נשמה מלאה בביקורת וטוב לב".

דניאל גרינברג ואיל גולן, צילום: ניר פקין

כזכור, גולן וגרינברג נישאו במרץ 2020 בחתונה מצומצמת בעקבות מגפת הקורונה, ועשו זאת לאחר יותר משנה של זוגיות, שכללה גם בשורה על היריון משותף ראשון. הנישואים של השניים החזיקו פחות משנתיים, והם התגרשו בינואר 2022, אחרי חודשים של שמועות על משבר ביחסים. בספטמבר האחרון, בערב ראש השנה, גרינברג הודיעה על חידוש הקשר הרומנטי עם גולן בקאמבק, שכידוע ארך כשמונה חודשים בלבד.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר