סתיו קצין כועסת: "אני סלב! שכחתם שארבעה חודשים דיברתם רק עליי?"

אחת הכוכבות הגדולות של העונה האחרונה של "האח הגדול" חשפה בפתיחות את הקשיים שהיא חווה בדרך להצלחה, למרות הפרסום הגדול • מה היה לה לומר?

סתיו קצין מזכירה לעולם מיהי

סתיו קצין פרסמה היום (שני) תגובה לדברים נוקבים שאמרה זוכת "האח הגדול" טהוניה רובל, שדיברה בחשבונה באינסטגרם על כך שהיא נפסלת לא פעם על ידי חברות בשל העובדה שאינה פעילה מספיק ברשת החברתית ואינה מוכרת מוצרים. הדברים של רובל גרמו לקצין לפתוח גם כן את הלב ולספר על כך שלא הכל ורוד אחרי הפרסום הגדול, אפילו רחוק מכך.

"טוב, אז אחרי שראיתי את מה שטהוניה אמרה, אני מאוד מבינה לליבה", אמרה קצין. "כשיצאתי מ'האח הגדול' הייתי בטוחה שיש מלא עבודה, ואז פתאום מלחמה, שזה מה שהרס בעצם את הכל. אבל אני אומרת 'אני רוצה עכשיו ללכת ולפרסם איזה משהו ולהתחיל לעבוד בתחום' ואומרים לי 'תראי לי איך את מוכרת'", ציטטה מחילופי הדברים בינה לבין החברות.

סתיו קצין, צילום: יניב זוהר, באדיבות רשת 13

"שנייה! אני סלב! אני סתיו מ'האח הגדול', שכחתם? למה אני צריכה לדעת למכור? אני טובה במכירות כי אני קוסמטיקאית, אני יודעת למכור. אבל שנייה רגע, תיקחו אותי גם בגלל מי שאני! שאני סתיו קצין מ'האח הגדול'! היי, שכחתם שארבעה חודשים רק עליי דיברתם? 'תראי לי מכר', 'תראי לי כמה את יודעת למכור'", חזרה על הבקשות שהופנו כלפיה.

סתיו קצין ב"האח הגדול", צילום: צילום מסך מתוך רשת 13

לקראת סיום שיתפה בתובנותיה. "בכל מקרה, אני יכולה להבין מה טהוניה אמרה פה. כנראה העולם השתנה. היום זה כבר לא משנה מי את, מה את, אם את מפורסמת, אלא אם כן אם את משפיענית... איך העולם השתנה ככה?!" התקשתה להבין. "אני לא יודעת אם זה לטובה או לרעה. בואו נגיד שלדוגמניות ולמפורסמות זה לא כל כך לטובה. ואם יש כאלה שלא יודעות למכור? הן מחוקות? אין להן קריירה? הן צריכות ללכת ללמוד מכירות? לא כולן טובות בזה".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר