"ראיתי בזה הזדמנות": הכוכב הלוהט של "האח הגדול" החל ללמוד משחק

משתתף העונה האחרונה של הפורמט המצליח עושה צעד נוסף בכדי לבסס את מקומו ומעמדו בתעשיית הבידור • "זה קצת מביך, יש בי איזשהו פחד במה"

אורי נגר על לימודי המשחק

פחות משלושה חודשים אחרי סיום העונה שבה לקח חלק, אורי נגר, כוכב "האח הגדול", חלק אתמול (שלישי) עם עשרות אלפי עוקביו ברשת החברתית אינסטגרם בעובדה כי החל ללמוד בבית ספר למשחק בתל אביב. בשיחה עם "ישראל היום" הוא סיפר כמה זמן ילמד שם, מי היה זה שדחף אותו לעשות את הצעד וגם איזו מפורסמת יושבת לצידו בשיעורים.

הסטורי של אורי נגר, צילום: אינסטגרם

"אמרו לי פעם שאני שחקן, אז יאללה", כתב בקריצה נגר על רקע תמונה מתוך השיעור הראשון. זמן לא רב לאחר מכן, צירף גם סרטון קצר מתוך רכבו, בתום השיעור, כשהוא בדרך הביתה. "טוב אהובים שלי, סיימתי שיעור ראשון במשחק וזה קצת היה מביך ויש בי איזשהו פחד במה, אבל נראה לי שקצת עם 'האח הגדול' ועם השידורים החיים אחרי, קצת נעלם לי אז זה בא לי טוב", אמר. "אם היו שואלים אותי אם הייתי הולך להיות שחקן הייתי אומר שבחיים לא. אני חרדתי פיצוצים. אבל היה כיף. היה מאתגר", סיכם.

רגע לפני שכיבה את המצלמה, פנה לעוקביו: "אני מת על הפרגונים שלכם, אז תמשיכו. זה מחמם את הלב וזה כיף. אני רואה את כל ההודעות. לחלקן אני מצליח לענות ולחלקן לא, אבל תמשיכו להגיב לי. זהו, שיהיה המשך שבוע טוב, מלא בהפתעות. אני שרוף עליכם", חתם בנשיקה באוויר.

מאיפה הגיע הרעיון ללמוד משחק?
"קודם כל זה משהו שהוא די חדש. לא משהו שהכרתי בעבר. ובגדול ברגע שנחשפתי לטלוויזיה זה משהו שיותר קרץ. חבר טוב מימי עבר העלה את הרעיון וראיתי בזה אופציה והזדמנות וקפצתי על זה".

הסטורי של אורי נגר, צילום: אינסטגרם

הבנו שגם שרית פולק לומדת יחד איתך.
"כן, שרית גם לומדת שם. אני ושרית חברים טובים ממש, התחברנו דרך חברים משותפים".

כמה זמן יימשכו הלימודים?
"חצי שנה. הלימודים בתל אביב".

יש כבר הצעות לאודישנים?
"לא, עדיין לא. זה עדיין בוסר. זה רק בהתחלה".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר