בקליפ הכי מדובר בעולם: ביונסה בשמלה של מעצבת ישראלית | ישראל היום

בקליפ הכי מדובר בעולם: ביונסה בשמלה של מעצבת ישראלית

היחסים מתהדקים: בפעם הרביעית, ביונסה הזמינה שמלה מהמעצבת שחר אבנט. הפעם זה היה עבור הקליפ שלה לסרט מלך האריות
פורסם ב: עודכן ב:
0
היום (רביעי) שוחרר הקליפ החדש של הזמרת ביונסה לשיר ספיריט מתוך פסקול הסרט מלך האריות. בקליפ, ביונסה כובשת בשמלה אדומה נפוחה בשכבות טול של המעצבת הישראלית שחר אבנט. מדובר בשמלה רביעית שהמעצבת הישראלית מעצבת באופן אישי לזמרת בשנה האחרונה. 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SHAHAR AVNET (@shahar.avnet) on

 

"זה עדיין מרגש וזה כבוד גדול ", אומרת אבנט ל"ישראל היום". "מאז שעיצבתי את השמלה הראשונה עברה רק שנה ואני בקשר רצוף עם הסטייליסטית. שלחו אלי את לוח ההשראה של הקליפ ואת מה שביונסה רצתה, וזה היה בדיוק בהשראה של הקולקציה הבאה שלי".
"מפעם לפעם יש יותר כימיה, לא צריך הרבה לדבר ולהתכתב, אנחנו מבינות אחת את השנייה. אבנט מספרת על הפניה אליה, "שלחו לי מידות, הוצאתי סקיצה ושלחתי. אני אף פעם לא יודעת מתי היא תלבש את זה. חבר טוב התקשר ואמר לי שהתפרסם הקליפ החדש של ביונסה, הסתכלתי וראיתי שזו השמלה האחרונה, הרביעית ששלחתי לה".
 

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SHAHAR AVNET (@shahar.avnet) on

 

חשבת לפתוח סטודיו בארצות הברית? 
"אמנם יש פיק מבחינת ההתעניינות, וכשביונסה לובשת שמלה שלי זו חשיפה מעולה וזה עוזר מאוד לשם שלי. כיום בעידן הרשתות החברתיות אפשר להצליח ולעבוד מול חו"ל ועדיין להישאר בארץ, אני מאוד ציונית ואוהבת שהסטודיו שלי כאן. ההצלחה עם ביונסה זו הדוגמה הטובה ביותר שיש פתרונות יצירתיים ופרקטיים עם אפשרות להישאר בארץ".
 

TABOOLA-LEFT