מקום 1 בלי מימון: ההייטק הישראלי כבש את אירופה

נציג ישראלי זכה במקום הראשון בתחרות סטארטאפים בקאן • מדובר באפליקציה שמאפשרת לכבדי שמיעה להאזין למוזיקה

הזוכה תומר שור

ישראל הקטנה נחלה הצלחה גדולה בוועידת "Midem" לחדשנות ומוזיקה הגדולה בעולם, אשר התקיימה לאחרונה בקאן, צרפת.

זוהי הפעם הראשונה שבה מוקם ביתן ישראלי רשמי בוועידה אשר מתקיימת מדי שנה מאז 1967, אך זה לא מנע מנציג ישראלי לקטוף את המקום הראשון בתחרות הסטארטפים היוקרתית ובמספר המועמדויות הרב ביותר מבין עשרות המדינות שלוקחות בה חלק, 17 מועמדויות של ישראלים מתוך 144. מבין 20 המועמדים אשר עלו לשלב הסופי, מיזם ישראלי קטף את המקום הראשון וזכה בתואר הסטארטאפ בעל הטכנולוגיה החדשנית ביותר. "התרגשנו מאוד לזכות במקום הראשון בתחרות הסטרטאפים של 'Midem'. לזכות בהכרה כזו ממובילי דעה בתעשיית המוזיקה מראה לנו שיש פוטנציאל גדול לטכנולוגיה שאנחנו מפתחים"

מדובר במיזם "TuneFork", אפליקציה שמאפשרת לכבדי שמיעה להאזין מוזיקה. האפליקציה כבר זכתה להתעניינות רבה רחבי העולם ובפרסים.

להישגים המרשימים חתרו יוזמות הביתן הישראלי ונציגות ועידת "Midem" בישראל טלי שלו, דלית פוליבה וגלי עידן מטעם חברת "Suits You", ללא כל מימון ממשלתי או מוסדי אחר, כשלמעשה הוועידה עצמה, מתוך אמונה בחזון הישראלי, השקיעה את הכסף הנדרש על מנת לתת לישראלים את הבמה לה הם ראויים.

הביתן הישראלי בוועידת "Midem" //

באותו עניין, הרכב הטראנס הישראלי-בינלאומי אינפקטד מאשרום זכה לכבוד גדול כאשר קיבל מקום בבמה המרכזית. גם במקרה זה, היו אלה מנהלי הוועידה שהתעקשו כי יימצא מימון להופעת ההרכב שמזוהה עם חדשנות מוזיקלית מיומו הראשון. ההרכב הישראלי העביר במסגרת האירועים גם כיתת אמן והשתתף בקבלת הפנים של הוועידה.

• מזל טוב: מוש בן ארי התארס לחברה בת ה-24

• גל של פציעות ב"נינג'ה ישראל VIP"

• מיכל אנסקי: "הקמפיין נדחה בגלל השיתוק"

 

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר