חוויה אמנותית אחרת: פסטיבל הג'אז חוזר לירושלים

קאברים לאסף אמדורסקי עם "לא סטנדרטים", מופע מיוחד של טריו מאט וילסון יחד עם החצוצרן אבישי כהן, אדם בן עזרא, קולולוש, ג'ירי סטיבן טריו ועוד, ממלאים את מהדורתו הרביעית של פסטיבל הג'אז י-ם בכל טוב • כל הפרטים

צילום: John Abbott // מאט וילסון

מהדורתו הרביעית של פסטיבל הג'אז ירושלים, בניהולו האמנותי של החצוצרן הישראלי-בינלאומי אבישי כהן, תחזור לגלריות מוזיאון ישראל בתאריכים 12-14 בדצמבר. הפסטיבל מתקיים למעשה בגלריות האמנות של המוזיאון ומציע לקהל חוויה אמנותית רחבת מנעד ומרעננת.

כמו בשנים קודמות, גם הפעם ניתן דגש למגוון רחב ומסקרן של אמנים וכן תועלנה הפקות מקור מיוחדות לפסטיבל. בין ההופעות המרכזיות: המתופף המוערך מאט וילסון יגיע עם הטריו שלו להופעה עם החצוצרן אבישי כהן, הסקסופוניסטית ענת כהן תעלה מופע מיוחד עם הגיטריסט הספרדי ובן זוגה לחיים מרסלו ואבירי הקאברים "לא סטנדרטים" בניהולו האמנותי של תומר בר, יפרקו הפעם שירים מהקטלוג של אסף אמדורסקי, ויחברו אותם מחדש בדרכם המיוחדת יחד עם הזמר.


מופע זוגי מאוד. מרסלו וענת כהן // צילום: Shervin Lainez

אמנים נוספים שיופיעו במסגרת הפסטיבל: הבסיסט הישראלי-בינלאומי המוערך אדם בן עזרא, דיאנטוני פארקס, ג'ירי סטיבן טריו, קמליה בטליה, להקת קולולוש המתקמבקת ועוד.

גם השנה יתאפשר לקנות כרטיסים יומיים או לכל הפסטיבל. כרטיסים יומיים יעלו 120-180 שקלים, ואילו כרטיס זהב שמאפשר כניסה לכל ההופעות בכל שלושת ימי הפסטיבל יעלה 540 שקלים. הנחות לחיילים, סטודנטים, גמלאים ומנויי מוזיאון ישראל.

 • הצצה מרהיבה ליחידות צה"ל המובחרות

 • בון ג'ובי נגד קרדשיאן: "כוכבת פורנו"

 • העסקים החדשים של עומר אדם

 • ג'יג'י חדיד פתאום בעד ישראל?

העדכונים הכי חמים ישירות לנייד: בואו לעקוב אחרינו גם בערוץ הטלגרם החדש שלנו!

 

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר