גריל גז: תתכוננו לחווית ברביקיו מושלמת

אם בכל השנים האחרונות עשיתם "על האש" בעזרת גריל פחמים, יכול להיות שהגיע הזמן שלכם להתקדם ולשדרג את החיים עם גריל גז איכותי במיוחד

צילום: //

מנפלאות הגריל החדש שלכם

אם אתם חושבים לקנות גריל גז כדאי שתקראו את הכתבה הזאת, היא בדיוק בשבילכם. תחילה נגלה לכם למה זה כדאי ומהם למעשה היתרונות שמחכים לכם:

  1. ההדלקה והכיבוי - אם נשווה את גריל הגז לגריל הפחמים אנחנו נראה שהרבה יותר קל להדליק ולכבות את גריל הגז. כלומר, במקום להיאבק בפחמים או להיות תלויים בחסדי מזג האוויר, אתם בסך הכול מסובבים כפתור, ואיזה פלא! הגריל נדלק! ללא נפנוף וללא חומרי בעירה מסוכנים.
  2. האפשרות לשלוט על עוצמת החום - רגילים לעמוד שעות ולנפנף כדי לגרום לפחם לעשות איתנו קצת חסד ולהגביר במעט את החום? תמיד יש חלק במנגל שבו הבשר קצת נשרף כי האש בו חמה מידי? אם כך, גריל גז איכותיהוא הפתרון שלכם! עם הגריל הזה אתם שולטים בכל רגע נתון בטמפרטורה כך שאין נוח מזה. חשוב לזכור, שההבדל בין גריל גז איכותי לגריל גז זול, בא לידי ביטוי בדיוק בנקודה הזו. בגריל פשוט, תשארו עם אותה בעיה של פיזור חום לא אחיד.
  3. כיסוי לגריל - בגריל פחמים פשוט, לרוב אין כיסוי וזה מגביל מאוד את פונצקיות הצלייה. לעומת זאת, גריל גז תמיד מגיע עם מכסה, מה שמאפשר פונקציות לצייה רבות ומגוונותוכן יש אופציה להגן על הבשר ולשמור אותו חם להרבה יותר זמן. בצורה כזאת הארוחה שלכם תימשך הרבה יותר זמן כי למעשה הבשר תמיד יהיה חם וטעים.

כמה להשקיע, מה לקנות והאם מגיעה לכם אחריות?

מדובר על שלוש שאלות מורכבות וננסה לענות על כולן. ראשית, חשוב לדעת שקיימים היום בשוק מגוון ענק של גרילי גז, אך קניית גריל מחברה עולמית, אמינה, שמחזיקה מרכזי שירות, חלקי חילוף ואיבזרים נילווים, בהחלט עדיפה. שנית, תמיד כדאי לקנות גריל גז של חברת וובר, כי החברה הזאת, שקיימת כבר משנת 1957, מוציאה לשוק רק מוצרים איכותיים. בנוסף לכך, אם תקנו לעצמכם גריל גז של וובר תוכלו להיות בטוחים שעשיתם עסקה נהדרת! מדובר בחברה אמריקאית שקיימת כבר עשרות שנים ומעסיקה אלפי עובדים בעולם. בארץ ישנם חמישה סניפים של המותג בהם תוכלו למצוא מגוון ענק של גרלים, אביזרי צלייה ועישון, מעשנות, טאבונים ומטבחי חוץ שלמים. בנוסף החברה מעבירה סדנאות צלייה ועישון מקצועיים על המכשירים האיכותיים של וובר. לכן, אם חשוב לכם להבטיח שאתם קונים היום גריל גז איכותי שיוכל לעמוד על המרפסת שלכם גם למעלה מעשור, וובר זו הבחירה הטבעית והנכונה. בחרו לכם עוד היום את הדגם המוצלח ביותר ותראו שלא תצטערו על כך.

איך לבחור גריל גז?

חשוב לזכור שכשבאים לבחור גריל גז צריך לבדוק שלושה דברים עיקריים.

  1. ממה עשוי גוף הגריל, חשוב מאוד שגוף הגריל יהיה עשוי מיציקת אלומיניום שעמידה בכל תנאי מזג האויר, היציקה גם מאפשרת לחום להשאר בתוך גוף המכשיר ולא לברוח החוצה, מה שחוסך בסופו של דבר באנרגיה. בגרילי הגז של וובר הגוף עשוי מיציקת אלומיניום. וגם המכסה מאסיבי מאוד.
  2. המבערים. המבערים הם הלב של הגריל. אם הלב לא עובד בצורה טובה כל הגריל לא שווה כלום. חשוב לזכור, שגז תמיד מחפש להמשיך תנועה. ואם הגז מגיע לקצה המבערים ולא יכול להמשיך לנוע, החלק האחורי של הגריל תמיד יהיה חם יותר מהחלק הקדמי. וחבל. הגריל אמור לאפשר לנו 100% ניצולת של משטח הצליה.הגרילים של וובר תוכננו בצורה מושלמת לפיזור חום אידיאלי, ניצול מקסימלי של האינרגיה ויצירת חום ברמה גבוהה ומושלמת.
  3. הנקיון. כל הרעיון של לעבור מגריל פחם לגריל גז, זה כדי להקל על החיים. בחברת וובר מאמינים ש”הגריל נועד לשרת אותך. ולא אתה את הגריל.” ולכן כל מערכת איסוף השומנים בגרילים של וובר מתבצעת בצורה הנוחה והפשוטה ביותר. הכל מתנקז אל תוך תבנית אלומיניום חד-פעמית שאחרי תקופה פשוט שולפים ומשליכים.

Weber היא חברה אמינה ובעלת שם עולמי, שנותנת אחריות ומחזיקה חלקי חילוף, חברה שהמחזיקה סניפים גם בישראל – זאת בהחלט סיבה לרוץ ולקנות.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר