כך מגדילה קלאב פור יו את סיכויי הזכייה בלוטו

"זכייה היא לא רק עניין של מזל, אלא תוצר של שיטתיות והתמדה", כך מאמינים נציגי חברת קלאב פור יו. צוות המומחים של החברה, מורכב מסטטיסטיקאים, מומחים בתחום הלוטו ואנשי מחשוב ובקרה

צילום: 08.2014zheya1-768x1024 // 08.2014zheya1-768x1024

הייחודיות של חברת קלאב פור יו היא בשיטה המנצחת, שכבר הוכיחה את עצמה פעמים רבות ושינתה את התפיסה האסטרטגית לזכייה בלוטו. באמצעות משלוח לוטו קבוצתי מתאפשרת השתתפות עם כמות גבוהה יותר של טורים לכל לקוח.

שיטה זו מביאה את היתרון האדיר בכך שלקוחות המועדון יכולים להשתתף עם כמות צירופים גבוהה ובעלות מינימלית, שיטה זו מעלה את סיכוי הזכייה. קלאב פור יו האירה ללקוחותיה את הדרך לזכות בלוטו, לא רק מזל בלבד. באמצעות השיטה, כמות הטורים ופרמטר ההתמדה- סיכויי הזכייה עולים.

“סטטיסטיקות ושיטות שמגדילות את סיכויי הזכייה”

ראוי לציין כי לקוחות רבים שהטילו ספק בשיטה התבדו והתבשרו על זכייה ברגע שנתנו לשיטה התמדה וסבלנות. מועדון הלקוחות הגדול מהווה כוח חזק שיחד, מגדיל את סיכויי הזכייה של כל אחד ואחד.

הטפסים הרבים והמגוונים שנשלחים להגרלות הלוטו, מכסים מספר רב של צירופי מספרים. השיטה למעשה מצמצמת את ההסתמכות על מזל ומגדילה את ההסתברות ל”פגיעה” בצירוף המתקבל בהגרלה.

להשתתפות בהגרלות הלוטו מטעם חברת קלאב פור יו יתרון כפול: הגדלת סיכויי הזכייה באמצעות כיסוי מקסימאלי של צירופים, וצמצום עלויות ההשתתפות. היתרון הכפול מאפשר ללקוחות להשתתף בהגרלות באופן רציף, לטווח ארוך.

סבלנות משתלמת

לעיתים דברים טובים קורים גם בהפתעה, דווקא כשלא מצפים לכך. על המשפט הכה נכון הזה יכול להעיד מר עזריה מראשון לציון המשתתף במסלול לוטו “פרימיום” שנה וחודשיים ופגע בחמש וחזק, שזיכה אותו בפרס השלישי במדינה ובסך של 6000 שקלים. אדם נוסף שהיה קרוב גם כן לזכייה גדולה הוא אהרון ר. מבני ברק שזכה בחמש וחזק וכמעט הפך למיליונר לפני מספר שבועות.

תקופה קצרה לפני תום תקופת המנוי של ענבל, לקוחה וותיקה בחברת קלאב פור יו, היא זכתה בפרס הרביעי במדינה. מיותר לציין כי ענבל החליטה להמשיך להיות חברה במועדון. לקוח נוסף בשם יוסף, שקל לאחרונה להפסיק את שירותי החברה, אך למזלו בחר להמשיך במסלול ולפני כחודשיים התבשר על זכייה בפרס השלישי במדינה.

ראוי לציין כי לקוחות רבים שהטילו ספק בשיטה התבדו והתבשרו על זכייה, מספר שבועות בלבד מסיום תקופת המנוי. בלוטו ישנם פרסים של מיליונים, ישנם פרסים של מאות אלפי שקלים, עשרות אלפים ואלפים. הזכיות הקטנות מאפשרות ללקוחות להתאזר בסבלנות בדרך לזכייה המיוחלת.

08.2014zheya1-768x1024
08.2014zheya1-768x1024

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר