אנג׳לינה ג׳ולי חושפת: כך ניסיתי להציל את הנישואים עם בראד פיט | ישראל היום

אנג׳לינה ג׳ולי חושפת: כך ניסיתי להציל את הנישואים עם בראד פיט

בראיון למגזין The Hollywood Reporter חשפה השחקנית שהחליטה לעשות את הסרט "ליד הים" ביחד עם בעלה לשעבר כי קיוותה שהעבודה המשותפת על הסט תתקן את הבעיות בזוגיות שלהם
פורסם ב: עודכן ב:
השמעת כתבה
  • ג'ולי ופיט בסרט "ליד הים"
    ג'ולי ופיט בסרט "ליד הים"
לפני קצת יותר משנה העולם הוכה בהלם כשהתפרסם כי בראד פיט ואנג׳לינה ג׳ולי - הפאוור קאפל של הוליווד - עומדים להתגרש. מאז חשף פיט בראיונות כי הוא לא בדיוק היה בעל מושלם לאנג׳לינה והודה כי היה מכור לאלכוהול. כעת חושפת ג'ולי כי היא מבחינתה ניסתה להציל את הנישואים.  
ג׳ולי התראיינה לאחרונה למגזין The Hollywood Reporter וסיפרה כי האמינה שהדרך לשקם את מערכת היחסים עם פיט היא באמצעות סרט שבו ישחקו ביחד. כך החליטה ללהק את עצמה ואת בעלה לסרט "ליד הים", שהיא גם ביימה. הסרט יצא ב-2015 ונכשל כישלון חרוץ בקופות. גם המבקרים לא אהבו את הסרט, בלשון המעטה.
 ג׳ולי סיפרה בראיון כי קיוותה שהעבודה ביחד עם פיט על הסט תצליח לקרב אותם אחד לשנייה, ממש כמו בסרט "מר וגברת סמית", שבמהלכו נפגשו השניים והתאהבו. 
"רציתי לעשות עבודה רצינית ביחד. חשבתי שזאת תהיה דרך טובה עבורנו לתקשר", סיפרה השחקנית. "במובן מסוים זה באמת היה ככה, וגם למדנו דברים. אבל היתה עלינו מעמסה כבדה ומתמשכת, וזה לא היה בגלל הסרט". 
על אף שהסרט לא הציל את הזוגיות שלהם, ג׳ולי לא מתחרטת על העבודה המשותפת. "פיסה של אמנות יכולה לפעמים לרפא", אמרה בראיון. "אני שמחה שעשינו את הסרט הזה משום שחקרנו משהו ביחד. אולי זה לא פתר דברים מסוימים, אבל כן אמרנו דברים שהיו צריכים להיאמר".
ג׳ולי ופיט, שזכו לכינוי בראנג׳לינה, הודיעו על פרידתם בספטמבר 2016 לאחר שנתיים של נישואים, 12 שנים של זוגיות ושישה ילדים משותפים.
 

TABOOLA-LEFT