כך עבדו עלינו בעיניים באיחוד של "הארי פוטר"

מעריצים חדי עין מצביעים על כך כי רופרט גרינט לא נכח פיזית במפגש המרגש של קאסט סדרת הסרטים האהובה, אלא שולב באופן דיגיטלי לאחר מכן • צפו

דניאל רדקליף, אמה ווטסון ורופרט גרינט בספיישל האיחוד של "הארי פוטר", צילום: באדיבות yes

האיחוד של קאסט סרטי ״הארי פוטר״ שהתקיים בחודש שעבר סיפק למעריצים את מנת הנוסטלגיה שבה חשקו, אבל גם עורר מיני-סערת רשת. זאת לאחר שצופים חדי עין הבחינו, או לפחות מתעקשים בתוקף, שבניגוד לשחקנים דניאל רדקליף ואמה ווטסון ששהו באותו חדר יחד, רופרט גרינט לא נכח פיזית במקום ,והוא שולב בספיישל האיחוד באמצעות מחשב.

בילויים ואטרקציות בפחות מ-100 שקלים

ימים ספורים לאחר שהספיישל עלה לפלטפורמת הסטרימינג HBO מקס, הועלתה ברשת הסברה שגרינט לא פגש פיזית את חבריו לסדרת הסרטים האהובה בלונדון, שם צולם ספיישל האיחוד, משום ששהה בזמן הזה בטורונטו שבקנדה, לצורך צילומי הסדרה של נטפליקס ״Cabinet of Curiosities”.

בין ההוכחות שמספקים המאמינים בתיאוריה הזו ניתן למנות גם קרדיט שמופיע בסוף המשדר, לצוות צילום מטורונטו. משמעות הדבר, הם טוענים, היא שצוות זה צילם את קטעי הדיבור והתגובות של השחקן. יש מי שאף טוען שווטסון הגיעה לטורונטו במיוחד כדי לצלם את רגע החיבוק שלה עם רופרט.

הוכחה נוספת שהם מציגים היא צבע הלק של ווטסון. בקטעים שבהם היא נראית מדברת עם רדקליף וגרינט בצילום מרחוק של שלושתם, צבע הלק שעל ציפורני כף ידה הוא שחור. בקטעים שבהם היא נראית מצולמת רק ליד גרינט, צבע הלק של השחקנית משתנה בדרך קסם לזהב. זאת למרות שהיא מאופרת באותה הצורה ושיערה מסודר כמו ביתר הקטעים.

זוהי אינה הסערה היחידה סביב פרק האיחוד שלו חיכו מעריצים במשך שנים רבות. לאחרונה דווח כי בהפקה נעשתה טעות, כשתמונת ילדות של השחקנית אמה רוברטס הוצגה בטעות במקום זו של כוכבת הסרטים אמה ווטסון.

רשת HBO לא הגיבה לטענות, וכמוה גם השחקנים או נציגיהם.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר