יונדאי I10 מחודשת מתחילה את דרכה המקומית

מכונית המיני של יונדאי מגיעה לישראל במהדורה עדכנית גם בגרסה ידנית. החל מ-79.000 שקלים

חברת כלמוביל, יבואנית יונדאי לישראל, מתחילה לשווק בימים אלו את המהדורה המעודכנת של יונדאי i10 לאחר שזו עברה לאחרונה מתיחת פנים קלילה. עיקר השינויים במתיחת הפנים נעשו בתחום הבטיחות והאבזור, כאשר מעתה מגיעה יונדאי i10 עם מערכת בלימת חירום אוטונומית משודרגת המזהה גם רוכבי אופניים, מערכת שמירת נתיב אקטיבית עם יכולת מרכוז נתיב והתראת שכחת ילד במושב האחורי.

עוד מאוברדרייב >>>

העיצוב החיצוני זכה לעדכון קל עם תאורת יום LED חדשה, שבכה בעיצוב שונה, חישוקים קלים בקוטר 15 אינץ’ בעיצוב חדש כאשר שניים מתוך שבעת צבעי המרכב המוצעים (אפור בהיר פנינה וכחלחל פנינה) הם צבעים חדשים אשר יוצעו גם בשילוב צביעת מרכב דו-גוונית. בתא הנוסעים ישנם גוונים חדשים ללוח מכשירים, ריפודים חדשים ומעתה בכל רמות הגימור ישנו מסך דיגיטלי כלוח מחוונים.

מתחת למכה המנוע אין שינוי, ויונדאי i10 תמשיך להגיע ארצה עם מנוע 1.2 ליטר המספק 84 כ”ס ו-12 קג”מ ותיבת הילוכים אוטומטית רובוטית או ידנית בעלות חמישה יחסי העברה. מחירה של יונדאי i10 התייקר בכמה אלפי שקלים ויחל ב-79 אלף שקלים לגרסה הידנית ברמת גימור אינטנס, וב-90 אלף שקלים לגרסה האוטומטית ברמת גימור אינספייר. הגרסה האוטומטית תוצא גם ברמות גימור פריים וסופריים שמחירן עומד על 95 ו-98 אלף שקלים בהתאמה.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר