״מנוי שנתי לטיסות״ התרחב למדינות נוספות - כל מה שצריך לדעת

ענף התעופה העולמי עובר שינויים משמעותיים שחלקם מתחילים מחברות הלואוקוסט שיוצאות במיזמים מעניינים • הפעם, בחברת וויז אייר מרחיבים את אפשרויות ה״מנוי השנתי״ שלהם ליעדים חדשים

מטוס של חברת וויזאייר // . צילום: קוקו

עד לא מזמן, המנוי שמאפשר טיסות במחיר שנקבע מראש, היה אפשרי במספר מועט של מדינות, אך לאחרונה, הוחלט בוויז אייר להוסיף מדינות נוספות לתוכנית ה"מולטי פאס", כך היא נקראת באתר חברת התעופה.

מדובר במנוי שנתי בעלות משתנה בין המדינות, שמאפשר טיסה אחת בחודש במחיר קבוע מראש, לבחירה מיעדי חברת התעופה, לדוגמה: מנוי לטיסה אחת בחודש, הלוך וחזור מאלבניה לכל יעדי וויז אייר שממריאים ממנה, עולה 69.99 אירו. ישנה התחייבות ל-12 חודשים וכך בעצם, ניתן לשריין מחיר נמוך יחסית למי שטסים הרבה.

לטוס לאלבניה ב-69 דולר לחודש, צילום: שאטרסטוק

אחרי שהתחיל המנוי בפולין ואיטליה והתרחב לבריטניה, אלבניה ואיחוד האמירויות, כעת הצטרפו כאמור שתי מדינות נוספות שמהן אפשר לקנות את המנוי ולהשתמש בו - רומניה והונגריה, שתי מדינות אהובות מאוד בקרב תיירים מישראל.

המנוי בהונגריה עולה 119.99 אירו לחודש בדיוק כמו המחיר באיטליה, איחוד האמירויות ופולין, וברומניה 129.99 אירו לחודש, בדיוק כמו המחיר בבריטניה.

לטוב להונגריה ב-129 דולר לחודש, צילום: לשכת התיירות של הונגריה

לפני כמה חודשים, קיבלו לקוחות ישראלים מיילים מוויז אייר שבהם רמזו על צפי לכניסת המנוי גם לישראל, אך מאז לא השתנה הרבה ובשלב זה, עדיין לא הוכרז על הפעלת המנוי גם כאן.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר