טרייד ענק בדרך? דיווח בספרד: "דניאל פרץ עשוי לעבור לברצלונה"

בקטאלוניה נטען כי באיירן מינכן שחושקת בבלם בארסה מוכנה להעביר שלושה שחקנים בתמורה כדי להפחית את דמי ההעברה, כשאחד מהם הוא השוער הישראלי • מה האופציות של פרץ אם יעבור, ומי מכוכבי הבווארים עשוי להצטרף אליו?

מתוך X / נשיא פיפ"א מתייחס להדחה האפשרית של ישראל

דניאל פרץ ערך בסך הכל שתי הופעות בעונתו הראשונה בבאיירן מינכן, והכוונה היתה לשחררו בהשאלה בעונה הבאה כדי שיצבור עוד דקות משחק. עם זאת, לפי דיווח שהתפרסם בספרד, ייתכן כי התכנית תשתנה אחרי תפנית מפתיעה בעלילה. בקטאלוניה נטען כי כחלק מטרייד שבמסגרתו רונאלד אראוחו יעבור לבאיירן מינכן, הבווארים ישלחו בחזרה לברצלונה שלושה שחקנים כשאחד מהם הוא השוער הישראלי.

באיירן חושקת בבלם האורוגוואי כבר תקופה ארוכה, אך בארסה דורשת עבורו 100 מיליון יורו. בקטאלוניה לא שוללים פרידה ממנו בעיקר לאור הפריצה של פאו קובארסי העונה, ובאיירן מצידה מוכנה להעביר שחקנים בתמורה על מנת להפחית את דמי ההעברה.

דניאל פרץ. עסקה סנסציונית בדרך?, צילום: Getty Images

שני השחקנים שצוינו כמועמדים לעבור במסגרת העסקה הם ג'ושוע קימיך ובראיין סראגוסה. קימיש מסיים חוזה ב-2025 בבאיירן ולכל אורך העונה היו שמועות בנוגע לעתידו. כמו כן, זהו שם שהוזכר כמבוקש בברצלונה ולא מהשנה האחרונה. סראגוסה הספרדי הגיע רק בינואר לבאיירן מגרנאדה, ואם העסקה תצא לפועל הוא ישוב למולדתו מהר מהצפוי.

ומה עם דניאל פרץ עצמו? אם וכאשר הוא יעבור מבוואריה לקטאלוניה, שתי אופצית יעמדו בפניו. הראשונה היא לצאת להשאלה, השנייה היא לשמש כשוער מחליף למארק אנדרה טר שטגן. שוער המשנה בעונה החולפת איניאקי פנייה היה רחוק מלהרשים ולא בטוח שימשיך בקבוצה. כזכור, בתקופה האחרונה פרץ הוזכר כמועמד לאנדרלכט הבלגית ולפ.צ. קופנהאגן וברונדבי מדנמרק.

israelhayom

הכתבות ועידכוני הספורט החמים אצלך בטלגרם

להצטרפות
רונאלד אראוחו. מבוקש בבוואריה, צילום: AFP
טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר