אישום: ריב בגן משחקים הוביל לתקיפה ופציעת אישה

על פי כתב האישום, שתי צעירות בנות 19 ו-22, יחד עם אחותן הקטנה, שהו בגן הניצחון בבת ים וסילקו ילד שישב על נדנדה בצעקות • הילד ניגש לאימו, וכאשר זאת בדקה מה קרה, השתיים חבטו בחוזקה בראשה • אדם אשר ניסה לעזור לאם הותקף גם הוא

כתוצאה מהתקיפה החלה המתלוננת מדממת מראשה. צילום: משה שי

ריב בין ילדים על שימוש בנדנדות בגינה ציבורית בבת ים, הוביל לתקיפתה ופציעתה של אישה וכן לתקיפתו של עובר אורח שניגש לעזור לאישה, כך עולה מכתב אישום שהוגש אתמול (ראשון) לבית משפט השלום בתל אביב, נגד שתי צעירות בנות 19 ו-22 מבת ים.

שדדו באיומי סכין וגז מדמיע: צעירים שדדו קורקינט מנער בן 15

על פי כתב האישום, הנאשמות, יחד עם אחותן הקטנה, שהו בגן הניצחון בבת ים. בשלב מסוים האחות רצתה להתיישב על הנדנדה והנאשמות סילקו ילד שישב עליה בצעקות. הילד ניגש לאימו, וכאשר זאת בדקה מה קרה, השתיים חבטו בחוזקה בראשה באמצעות מכשירי הטלפון הניידים שלהן, בעודן מקללות אותה.

כתוצאה מהתקיפה החלה המתלוננת מדממת מראשה. אדם אשר שהה אף הוא בגן השעשועים, מיהר אל המתלוננת, הוריד את חולצתו וסייע לה בעצירת הדימום מראשה ואף ניסה לצלם את הנאשמות באמצעות הטלפון הנייד שלו. הנאשמות מיד ניגשו אליו, וניסו למשוך את מכשיר הטלפון הנייד מידו, כאשר אחת מהן חבטה בגבו באמצעות כפכף, והשנייה ירקה עליו, בעוד אחותן הקטנה איימה עליו ואמרה לו: "אני אדקור אותך". אחותה הוסיפה לעברו בצעקות: "זוז לפני שאני ארצח אותך".

הנאשמות ואחותן הקטנה שהו בגן הניצחון בבת ים, צילום: יהושע יוסף

כתב אישום בבית משפט השלום בתל אביב הוגש נגד השתיים בגין תקיפה הגורמת חבלה ואיומים.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר