מיכל רנד חוזרת לתקוף את צופית גרנט: "תיזהרי משולי"

אחרי תקופה שבה נמנעה מלעסוק במערכת היחסים בינה לבין בעלה לשעבר ברשתות החברתיות, מיכל רנד פרסמה אמש פוסט זועם נגד שולי רנד ורעייתו צופית גרנט • מה היה הטריגר?

צופית גרנט ומיכל רנד. צילום: מרים צחי, גדעון מרקוביץ'

מיכל רנד נחשפה לסרטון שבו תועדו שולי רנד ואשתו צופית גרנט בהופעה מול חיילים, שבמהלכה הרעיפו השניים אהבה זה על זו, ובשיאה אף הקדיש לה רנד את שירו "גיליתי מחדש". בתגובה לסרטון פרסמה אמש (שני) רנד פוסט זועם בחשבון הפייסבוק שלה נגד השניים, שבו הטיחה האשמות בגרנט על ניסיונה כביכול להידמות לה, וגם הזהירה אותה מפני שולי.

"אני רוצה להגיד לכם שאני אוהבת אתכם, ככה, פשוט, אתם מהממים, קצת מקנאה בכם. הייתי רוצה להיות איתכם בפנים, לקרוע להם את הצורה", אמרה גרנט בתחילת הסרטון לחיילים שמולם הופיע רנד.

בהמשך פנתה אל בעלה: "אותך אני מאוד אוהבת, אבל אני מאוד מאוכזבת. אתה לא מתבייש? למה אתה לא שר להם את השיר שלי? למה אין את 'פתאום גיליתי מחדש'? בושה, בושה!", אמרה בקריצה. שולי השיב לה: "אני רוצה להגיד לך שאם היתה לך טיפה סבלנות, ואני אומר לך את זה הרבה, זה בדיוק הרגע שבאתי להודות ולשיר כשיר סיכום את השיר שלך" - ומייד החל לשיר את השיר, כשצופית מלווה אותו ברגעים הראשונים בתנועות ריקוד.

הדינמיקה בין שולי לצופית הצליחה לעורר את זעמה של מיכל: "צלופי מסכנה, לאן הגעת? על השולחן, ממחזרת את האהבה שהיתה לי ולבעלי, מחקה כל פסיעה שהיתה לי. חייבת להגיע לכל הסוויטות שהיינו בהן, חייבת את ההכרה של כל החברים שלי מאז, חייבת להגיע לכל המסעדות שלנו - ועכשיו את קוראת לשיר שלי, 'פתאום גיליתי מחדש', השיר שלך!!!", תקפה. "השיר הזה מבוגר פי שניים מההיכרות שלכם! לא פעם ולא פעמיים ולא שלוש עמדו בעלי וילדיי ושרו לי את 'גיליתי מחדש'. השיר בן 12 שנים, למען השם!".

בהמשך רנד פנתה לצופית ו"הזהירה" אותה מפני ההשלכות של בקשת מחוות משולי: "ועוד דבר - תיזהרי. בסוף הוא יגיד לך שהכרחת אותו להחמיא לך. אם עלי, שלעולם לא ביקשתי מחמאות ציבוריות ממנו או שישיר לי שיר, הוא טרח להעליל שכפיתי עליו שיחמיא לי (זה מה שהוא כתב בכתב ההגנה בתביעה שהוא נתבע) - אז מה יטען עלייך כשיבוא היום, כשיש לו ראיה, צילום שלך מכריחה אותו? אגב, היה מביך להפליא. לא רק את, האמת שבעיקר הוא", סיכמה.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר