השער של ספורטס אילוסטרייטד, אחד מתוך שבעה שערים שונים. צילום: Yu Tsai / Sports Illustrated

שבעה שערים שונים: ספורטס אילוסטרייטד חוגג 60 בגיליון בגדי ים חגיגי

52 כוכבות נבחרו לדגמן במגזין, ביניהן כריסי טייגן, האנטר מקגריידי, קייט אפטון וגייל קינג בת ה-69, כאשר כל אחת מהן מציגה אידאל יופי שונה • "בחלומות הכי פרועים שלי לא האמנתי שאהיה על השער", אמרה העיתונאית ואשת התקשורת זוכת האמי

מגזין ספורטס אילוסטרייטד חוגג 60 ומשיק גיליון מיוחדים הכולל שבעה שערים שונים. ארבעה שערים ראשיים עליהם מופיעות כריסי טיגן, האנטר מקגריידי וקייט אפטון ועוד 3 שערים לאספנים (עליהם מככבות שורת כוכבות עבר של הגיליונות ביניהן טיירה בנקס, כריסטי ברינקלי ומרת'ה סטיוארט.

לצד דוגמניות על ובגיל 69, העיתונאית ואשת התקשורת זוכת האמי, שמוכרת גם בזכות חברותה ארוכת השנים עם אופרה וינפרי, נבחרה אף היא לככב על אחד השערים. קינג שבדצמבר הקרוב תחגוג יום הולדת 70 עגול, חשפה כי חשבה שהוצע לה להצטלם לשער כבדיחה.

     

View this post on Instagram

           

A post shared by art8amby (@art8amby)

"זה לא משהו שחלמתי עליו", סיפרה קינג בראיון לאתר פיפל, "אבל זה היה ציון דרך בכל מה שעשיתי בחיי בגלל שמעולם לא האמנתי שזה יהיה אפשרי".

     

View this post on Instagram

           

A post shared by YuTsai Director / Photographer (@yutsai88)

את השער בכיכובה שיצא לחנויות ביום שישי הקרוב, ראתה קינג לראשונה כשהופתעה בשידור חי בתוכנית הבוקר של CBS ביום שלישי האחרון כשלצידה באולפן גם שתיים מהכוכבות האחרות שמככבות על השערים - אפטון ומקגריידי.

“אני על השער", צווחה קינג בהתרגשות כשנחשפה לראשונה לגיליון בכיכובה. "הם אמרו לי שאני רק אהיה בגיליון בפנים. זה לא גיליון פיקטיבי, נכון?", ביקשה לוודא. "זה יהיה על המדפים בחנויות? אלוהים ישמור".

"אני מרחפת. מרחפת. אני לא מאמינה. בחלומות הכי פרועים שלי לא האמנתי שאהיה על השער. בחיים לא", אמרה.

"גייל קינג, שזו ההופעה הראשונה שלה במגזין, מזכירה לנו כמו השותפות שלה לשערים,  שנשים יכולות לעשות הכל ושולטות בגורל שלהן", אמרה אם ג'יי  דיי העורכת הראשית של המגזין על הבחירה בקינג.

"רציתי מחשוף שיהיה בטוב טעם", סיפרה קינג על בגד הים השלם עימו צולמה לשער, "וזה בדיוק מה שהיה". עוד הוסיפה וסיפרה כי לא פצחה בדיאטה מטורפת או בהכנות מיוחדות לקראת הצילומים וזאת למרות שהיא עצמה חצי התבדחה עם דיי על הצורך להתחטב לקראת הצילומים.

"יום לפני הצילומים אפילו אכלתי צ'יזבורגר", התבדחה. "זה אחד המאכלים האהובים עליי. חשבתי שלקראת הצילומים אפחית באכילה, אבל זה לא מה שקרה.

"כשאמרו לי שנבחרתי לצילומים", הוסיפה וסיפרה, "אמרתי לאם ג'יי 'אלוהים, עכשיו אצטרך להתחיל להרעיב את עצמי'", סיפרה על החשש מהשינויים בתזונה שתאלץ לאמץ לקראת הצילומים, "אבל היא אמרה לי 'בשום אופן. אנחנו לא רוצים שתשני שום דבר ממה שאת עושה'. הייתי מופתעת שלא אאלץ להרעיב את עצמי, אבל היא התעקשה שלא אשנה דבר בשגרת חיי".

     

View this post on Instagram

           

A post shared by Just Jared (@justjared)

קינג הוסיפה וחלקה שבחים גם לצלם הגיליון יו טסאיי. "הוא גרם לי להרגיש כאילו הייתי ביונסה, ג'ניפר לופז והאלי ברי בגוף אחד. הרגשתי כל כך בנוח וכולם כ"כ דאגו לי שלא נותר לי זמן בכלל למודעות עצמית".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו