"היא לא נראית ככה במציאות": אנה ארונוב מגיבה

"היא לא נראית ככה במציאות": אנה ארונוב חטפה אש והגיבה באופן מפתיע

הרקדנית ושופטת הריאליטי התייחסה להערה עוקצנית שנכתבה לה על ידי גולש אשר ציין את הפער בין התמונות המקצועיות שהיא מעלה לרשת החברתית לבין המראה הטבעי שלה • כיצד בחרה להשיב לו?

אנה ארונוב הקדישה אתמול (רביעי) במיוחד סטורי עבור טוקבקיסט שציין את ההבדלים בין הנראות שלה בצילומים מקצועיים לבין המראה החיצוני שלה בחיי היום יום. בקטע וידאו שהעלתה לעמודה באינסטגרם, ארונוב הציגה את עצמה ללא איפור והסבירה מדוע לגיטימי שיתקיים פער גדול בין הנראות שלה בהפקות מקצועיות - שבהן היא מטופלת על ידי מיטב אנשי המקצוע מעולם הביוטי - לבין המראה הרגיל שלה בשגרה.

אנה ארונוב, צילום: שי יחזקאל

"יש לי פה שיחה מצחיקה שהתפתחה באחד הפוסטים שלי", אמרה ארונוב בפתח דבריה למצלמה. "בסרטון שבו אני מאופרת באיפור מקצועי ועם תאורה ועם פן ועושה גם מבט סקסי כזה, מישהו הגיב 'יאללה, היא לא נראית ככה במציאות, ראיתי אותה'. ברור. ככה אני נראית במציאות, בלי איפור", חייכה למצלמה והניחה את ידה מתחת לסנטר.

בהמשך דבריה הסבירה מדוע הגיוני שיתקיים הפער הגדול שעליו דיבר הגולש. "תכף אני הולכת לקרקס עם אדם (בנה של ארונוב; י"ד) ומאוד מוזר אם אני אעשה פן בשיער וריסים וכו'. זה לגיטימי שיש פער בין איך שתראו אותי ברחוב לבין איך שתראו אותי ב'רוקדים'. כי עברתי איפור מקצועי ושיער וכל הגנדור והתאורה נורא יפה, וברור שאני אצטלם באור הכי מחמיא. ואני לא באמת ככה בגינה עם אדם לצורך העניין".

אנה ארונוב, צילום: לידור חדידה

רגע לפני שחתמה, ביקשה להבהיר כי ההערה שקיבלה אינה פוגעת בה באופן אישי. "זה לא מעליב, אבל כאילו לא צריך שתהיה ציפייה שמה שתראו ב'רוקדים עם כוכבים' ככה גם תראו אותי במכולת. אף אחד לא נראה ככה", פסקה.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו