הראשון בניקיון: שימוש בחומרי ניקוי אקולוגיים

אחד מהדברים החשובים ביותר בכל נושא הניקיון, זה השימוש בחומרי הניקיון. חומרי הניקיון מהווים נדבך חשוב בכל התהליך מאחר ואיכותם והתאמתם לשימוש תקבע את התוצאה הסופית והנראות בסוף תהליך הניקיון

חברת הראשון בניקיון מציינת כי ישנם חומרי ניקוי מסוגים שונים כשבחברה מקפידים להשתמש בחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה תוך שמירה על רמה גבוהה מאוד של ניקיון. בשנים האחרונות, כל נושא הניקיון זכה לחשיבות בקרב האוכלוסייה. וחברות הייצור של חומרי הניקיון מחדשות בתדירות גבוהה מאוד את ליין מוצרי הניקוי החדשים, שלכל דבר מוצאים פתרון לדוגמא, מגבונים מיוחדים לניקוי שירותים ואמבטיה או חומר מיוחד לשטיפת רצפות המשאיר אחריו גם חומר הדברה נגד תיקנים. חשוב לבדוק היטב את התווית האחורית של חומרי הניקוי על מנת לוודא כי אין שום חומר שיכול לסכן את סביבת העבודה או המגורים.

הראשון בניקיון: בחירה נכונה של חומרי הניקוי

כיום נמצא מגוון רחב מאוד של חומרי ניקוי בקטגוריות שונות, בכל הסופרים, חנויות מתמחות ועוד. אז איך נדע מה לבחור? ידוע כי בחירת חומר שאינו מתאים לייעודו, יכול לגרום נזק. חברת הראשון בניקיון מסבירה כיצד ניתן לבחור חומר ניקוי נכון למטרה. מומלץ לבצע הפרדה בין חומר ניקוי המתאים לשימוש יומיומי לבין מוצר מקצועי המתאים המתאימים לטיפול נקודתי בבעיות מסוגים שונים כמו עובש וכתמים קשים. מומלץ להשתמש בחומר מקצועי לשטיפת המרצפות זאת על מנת לשמור על איכות המרצפת ועל האבן שתמשיך להיות מבריקה. צריך לבדוק כי חומרי הניקוי לא מכילים סוגים שונים של חומצות שיכולות בשימוש לאורך זמן לגרום לנזק בלתי הפיך לאזור אותו אנו מנקים. בבואנו לבחור חומרי ניקוי חשוב לנו מאוד הריח. האם הריח מתאים לנו באופן אישי, האם הריח נשאר לאורך זמן או מתפוגג.

היכן קונים חומרי ניקוי

בבואכם לקנות חומרי ניקוי יש כמה דברים שעליכם לקחת בחשבון. חברת הראשון בניקיון ממליצה לערוך סקר מחירים. יש שפע של היצע וביקוש, שימו לב כי באם הנכם קונים באופן קבוע כמות גדולה של חומרי ניקיון, אולי משתלם לכם לבצע קניה מרוכזת אצל ספק באופן סיטונאי ולא קמעונאי, כך גם תחסכו מכם לסחוב את חומרי הניקיון לעסק. חברת ניקיון טובה לדוגמת הראשון בניקיון, תחסוך מכם את קניית החומרים ותדאג להם בעצמה.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר