איזה מזל: ההורוסקופ השבועי

| צילום: GettyImages

דליים חביבים, כדאי שתשימו לב לניואנסים ולמילים. הכוכבים ממליצים: הקשיבו לאנטנות הגבוהות שלכם • תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין 03.02.2022-28.01.2022

דלי: 21 בינואר - 18 בפברואר

 היפתחו לחוויות, ושקלו אם תרצו לקחת חלק מהן כמחויבות. תהיה לכם הזדמנות לחוות את עצמכם במפגשים עם מגוון אנשים. תיפגשו עם אדם יוצא דופן, שתרצו שישתלב בעבודה איתכם. בשישי תצאו למפגשים שאופיים יאתגר אתכם אינטלקטואלית. בשבת ובראשון, התקשורת לא פתוחה וכדאי לשים לב לניואנסים ולמילים. שני ושלישי הם ימים טובים לקדם החלטות - בחלקן תיאלצו להתפשר, או שהן יהיו בעלות השפעה על התדמית שלכם. ברביעי ובחמישי, אתם במקום של סיפוקים מיידיים, ואחר כך תחפשו איך לאזן את המצב הכספי. הקשיבו לאנטנות הגבוהות שיש לכם.

דגים: 19 בפברואר - 20 במארס

תמצאו את עצמכם בבעיה עם הלו"ז. אולי גלשתם לפעילות סתמית או למעורבות בבעיות של אחרים. התחשבנות מיותרת היא אולי הסיבה. נסו לתמרן בין מערכות שונות. בשישי תציגו עמדה כדי להוכיח שאתם נמצאים בעמדת סמכות. היזהרו בלשונכם. בשבת ובראשון, העולם החברתי נפתח למגוון אירועים. היכרויות חדשות יכולות להלהיב באופן זמני. שימו לב אם לצד השחרור שאתם חווים אינכם נחשפים מעבר למה שחשבתם. בשני ובשלישי, הניסיון להכניס שינויים לסדר היום עלול להשתבש. תתקשו לבטא את הרצונות שלכם. אולי הגזמתם ולקחתם סיכונים מיותרים?

טלה: 21 במארס - 20 באפריל

ייתכן שהעייפות משפיעה עליכם. הורידו הילוך, נסו להישאר במסגרת גם אם הקצב איטי. אל תדאגו, העייפות תחלוף ותחזרו לקצב שלכם. שישי יום קצר, לכן אל תעמיסו על עצמכם מטלות שלא תוכלו לעמוד בהן. בשבת ובראשון, תהיו עסוקים בקריירה שלכם. התדמית חשובה לכם. שני ושלישי יהיו ימים נחמדים לאירועים חברתיים. תעברו חוויות וכיופים שגם יגררו הוצאות. עם זאת, תרגישו צורך לשמור מרחק מכמה אנשים בחבורה. ברביעי ובחמישי, למרות הצורך להתמודד עם תוכניות יוצאות דופן, שימו לב לא לאבד פרופורציה.

שור: 21 באפריל - 20 במאי

אלו ימים מתוחים - נסו לעשות דברים לא צפויים. אתם מוצאים פתרונות כדי לשמר את הסמכויות שקיבלתם. גם אם תתמודדו עם מצבים ללא פתרון, הסבלנות חשובה. בשישי, מערכת הביטוי העצמי עוזרת לכם להשתחרר בעקבות עזיבה של אדם שהפריע לכם בעבודה או במישור אחר בחייכם. בשבת ובראשון, הניידות תהיה גבוהה. תהיו פעילים אבל אתם עלולים להתפזר קצת. שמרו על פתיחות מחשבתית. בשני ובשלישי, הזדמנות לשיתופי פעולה במסגרות השונות בכל הקשור לסטטוס המקצועי שלכם. חשוב שתקבעו סדרי עדיפויות כדי להשיג את המטרה בלי מאבקי כוח.

תאומים: 21 במאי - 21 ביוני

נסו לגבש מערכת תפקוד עצמאית, או מערכת חשיבה ששומרת על ערוצים פתוחים ומשלבת מודעות ליכולות שלכם. בגרות תעזור לכם להתבונן על המציאות, אולם אל תשכחו את התחושה האישית. בשישי תבחרו לבלות את היום בחברת בן/בת הזוג. בשבת ובראשון, תחשבו איך לממש רכישה חשובה וקיומית. מומלץ להמתין לחודש פברואר כדי לממשה. תגלשו למעורבות רגשית ותתקשו לשמור על הגבולות. שמרו על עצמכם, אתם פגיעים יותר עכשיו. ברביעי ובחמישי, אתם פועלים בדרך חדשה כדי לשפר את הסטטוס שלכם.

סרטן: 22 ביוני - 22 ביולי

תבצעו פעולות חד־פעמיות לשיפור המצב הכלכלי. גם לקיחת הלוואה זו אופציה. חוויות לא צפויות עם אנשים עלולות להכניס אתכם למאבקי כוח. שימו לב, המערכת הייצרית משפיעה עליכם. בשישי המחשבות על מטלות דחופות שעליכם לסיים עלולות לגרום לכך שתאבדו שליטה על ההגה. בשבת בצהרים ובראשון, תעדיפו להישאר בבית ולבלות בחברת בת/ן הזוג, ובינתיים גם לפתור כמה בעיות. בשני ובשלישי, תעדיפו לבלות בחברת עצמכם כדי למלא את המצברים. ברביעי ובחמישי, צפוי לחץ עקב התמודדות עם דברים חדשים. אל דאגה, תצליחו להוכיח את המיומנות שלכם.

אריה: 23 ביולי - 22 באוגוסט

אתם מרוכזים בעבודה ומבינים שיש לכם הזדמנות להשפיע על העובדים שלכם. אם אתם שכירים - אתם מרוכזים בפרויקט שקיבלתם. איסוף מידע יעזור לכם להיות במיטבכם. בשישי, אתם במפגשים חברתיים. ייתכנו היכרויות חדשות, ספונטניות. בשבת ובראשון, יש אי־שקט בעניין ההכנות לפרויקט חדש. עליכם להבין שתתקשו לשלוט בכל הפרטים. אין מקום לאלתורים, חפשו פתרונות תכליתיים. בשני ובשלישי, תמצאו את עצמכם מאותגרים במערכת החלטות עצמאיות. לא לכל דבר תמצאו פתרון מיידי. פנו זמן לבן/בת הזוג. ברביעי ובחמישי, היכרות מפתיעה תעורר בכם רגשות לא מוכרים.

בתולה: 23 באוגוסט - 22 בספטמבר

אתם באופוריה, לכן תתקשו עם אחריות יותר כוללת. יתאים לכם לפזר סמכויות, לא להיות מעורבים בפרטים. חפשו זמן לעצמכם, אולי תרצו לצאת לבלות קצת. בשישי תרגישו חוסר שקט, ותעדיפו להישאר בבית כדי לא להתעמת עם אף אחד. בשבת ובראשון, תגבשו סביבכם כמה חברים שאיתם תרגישו במרכז הבמה. הביטחון העצמי שלכם ימגנט אנשים אליכם. הזדמנות להשתחרר מקשרים שחנקו אתכם. בשני ובשלישי, הזדמנות לארגון מחדש ולטיפול במה שמאוד בוער. עליכם להתרכז בעבודה. התכנון חשוב כדי שלא תתפזרו. ברביעי ובחמישי, תעדיפו לשמור על אינדיבידואליות.

מאזניים: 23 בספטמבר - 23 באוקטובר

תתקשו לזרום. ייתכנו דברים שתצפו להם ויתעכבו. תתפשרו, השקיעו מזמנכם במשפחה, והשתדלו לשים את המחלוקות בצד וליהנות מהביחד. בשישי תטפלו בנושא חדשני. שימו לב לפרטים ותצליחו. זה לא הזמן לצאת לטייל. בשבת ובראשון, הביטחון הרגשי יתחזק כשתפגשו בני משפחה. בשני ובשלישי, תרגישו חשופים במקום העבודה באופן שלא יתאים לכם. תעדיפו לקחת מרחק ולהציב גבולות. תופתעו לדעת כמה החברים לעבודה מעריכים אתכם. ברביעי ובחמישי, הקפידו לסיים את כל המטלות שקיבלתם - ותוכלו להרגיש מסופקים מההישגים המצטברים שלכם.

עקרב: 24 באוקטובר - 21 בנובמבר

תמשיכו לחפש את הדרך לנטרל מטלות כדי להתאוורר. תבחרו לשלב חוויות מנטליות בסדר היום שלכם. הצורך שלכם לשלוט על ההתפתחויות מניע את ההחלטות שתעשו. בשישי תבחרו לנפוש. יתעורר צורך במפגש עם חברים טובים, שאולי יגרום לכם לצאת או לארח אותם. בשבת ובראשון, תגדירו לעצמכם מראש את המשימות שעליכם לסיים. אלה ימים של ביצוע, ואל תעשו שינויים של הרגע האחרון. בשני ובשלישי תעמדו על שלכם, אך הרצון להוכיח את עצמאותכם עלול להקצין לפינות לא צפויות. זהו זמן טוב לעבוד מהבית. ברביעי ובחמישי, כדאי שתנסו לצמצם את ההוצאות שלכם.

קשת: 22 בנובמבר - 21 בדצמבר

תעשו הפרדה בין מה שחשוב לכם ומה שלא. במה שחשוב - תשקיעו מזמנכם; במה שלא - אפילו אל תתקרבו. זו תקופה שבה תשקיעו בעצמכם, אולי שינוי הרגלי אכילה או טיפול בהופעה החיצונית שלכם. אינכם אוהבים להתחייב, ובשישי שוב תמצאו את עצמכם בעמדה שתגרום לכם אי־ודאות. בשבת ובראשון, אתם מרגישים צורך לשמור על פרטיות. אם תצאו למסע קניות לפנק את עצמכם, אתם עלולים לאבד שליטה. בשני ובשלישי, תיכנסו ללחץ כדי למצוא פתרונות - ותצליחו. ברביעי ובחמישי, תסיימו את העבודה שיש לכם בבית.

גדי: 22 בדצמבר - 20 בינואר

בשישי תבדקו רעיונות חדשים. תבקשו לצאת מהשגרה, אולי לצאת לטייל בחוץ. המטרה היא להכניס עניין בלי לתכנן יותר מדי. בשבת ובראשון, יתקיים מפגש לא פורמלי עם אדם מבוגר יותר שיעזור בקידום שלכם. יש לכם צורך להוכיח את עצמכם בכל מחיר. בשני ובשלישי, מפגש עם חברים או עם אנשים אחרים ידרוש מכם אנרגיה. אתם מעדיפים כרגע להרחיק מכם אנשים משום שאתם חסרי סבלנות. שימו לב לא לגלוש למעורבות שתצטערו עליה בהמשך. ברביעי ובחמישי, התרכזו במטלות שלקחתם ונסו לסיים אותן. זה אפשרי.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו