שנה אחרי השערורייה: מה "רוי בוי" עושה היום? | ישראל היום

במה

שנה אחרי השערורייה: מה "רוי בוי" עושה היום?

כוכב הילדים, שהותקף בשל פרשת הסרטון "להאכיל ילדים בדואים", התאושש • "המצאתי את עצמי מחדש, הקושי גרם לי להיות יצירתי"
פורסם ב: עודכן ב:
0
  • רוי בוי // צילום: קוסטה שרפמן, באדיבות yes
    רוי בוי
    צילום: 
    קוסטה שרפמן, באדיבות yes
אחת האפיזודות התקשורתיות המדוברות של תקופת הקורונה בשנה שעברה הייתה פרשת פליטת הפה של רוי בוי. השחקן, התסריטאי וכוכב הילדים ששמו האמיתי הוא רועי עוז, עמד במרכזה של סערה פומבית כאשר סרטון וידאו ישן, בו הוא נשמע שואל את ילדיו האם הם מעוניינים "להאכיל ילדים בדואים", מצא דרכו לרשתות החברתיות. כזכור, הרשת סערה וכך גם עולם התקשורת, ועוז פירסם התנצלות.
כמעט שנה עברה מאז, ועם שובו של עולם התרבות והפנאי לפעילות, ניכר שרוי בוי התאושש ואף פנה לאפיקים חדשים. "לא נעים להגיד, אבל הכל טוב", הוא אומר. "האמת היא שקצת המצאתי את עצמי מחדש בימי הקורונה. הקמתי את 'פארק רוי בוי' במושב נטעים. יש שם את כל העולם שלי - מונגש לילדים. זה שטח של 45 דונם שיש בו סוסים, טבע, קטיף תפוזים, עוד בעלי חיים. כרגע זה עובד בחגים בסופי שבוע".
חזרת להופיע אחרי הפרשה מהקיץ האחרון?
"אני חוזר להופיע, כן. כבר יש לי הופעות סגורות. בל"ג בעומר יש לי עשר הופעות מתוכננות. כאלה של חב"ד, לא דברים ענקיים אבל מגניב. הייתה לנו תקופה קשה. אני טיפוס שכשיש לו קשיים אני לא מאלה שהולכים ומתכנסים בעצמם. זה גורם לי להיות יצירתי וזה מה שקרה".
הייתה תקופה קשה. רוי בוי // צילום: עמי שומן
אתה עוד מרגיש ריקושטים של הסערה?
"האמת היא שלא, אני בסדר גמור. הפארק הוא האבולוציה שלי מהתקופה ההיא וההצלחה היא בלתי נתפסת מבחינתי. היתרון הגדול הוא שאני זה שמחליט ובעצם אני מצליח להביא את החלומות שלי לידי ביטוי. בגדול הקורונה עשתה לי את הטובה הזו, של להבין שאני יותר ויותר הופך למשק אוטרקי. אני מייצר בעצמי תוכן ומקבל אצלי אנשים. מה שהיה פה בחול המועד פסח זה ברמה שנסגרו צירים והיינו צריכים פשוט להדוף אנשים. ציפינו לכמות קהל של 2,000 איש ביום והגיעו עשרות אלפים למתחם. זה היה האירוע הכי מדובר בפסח. ומה שריגש אותי, ממש החניק אותי מדמעות, זו האהבה הענקית שקיבלתי ממה שהתחיל מאפס וכלום. אנשים הצביעו ברגליים והגיעו בהמוניהם. היו הרבה תגובות שקיבלתי גם על התעוזה הגדולה, כי השקעתי בזה מאות אלפי שקלים, השקלים האחרונים שלי. בינתיים זו הצלחה".
הקורונה עשתה לו טוב. רוי בוי // צילום: עמי שומן
 
 

outbrain-article-desktop-side