ראידמן משיבה אש: "מרמור עושה קמטים"

אחרי שחטפה תגובות זועמות על תמונת הטופלס שהעלתה, ראידמן לא מתנצלת ומרימה לעצמה: "גאה בעצמי ובמי שאני"

לא שותקת, ראידמן, צילום: אמיר מאירי

שעות לאחר שהעלתה תמונה שהצליחה להסעיר את הרשת, ניקול ראידמן משיבה לגולשים. "בת 35, אם לשני מלאכים, אשת עסקים, זמרת, יזמית, פילנטרופית, מעצבת, שדרנית רדיו, חברת אמת, רווקה ואדם הנאמן ביותר לעקרונות", פתחה ראידמן את הפוסט שהעלתה שלוש שעות אחרי תמונת הטופלס שלה שהסעירה את הרשת.

"כל מי שיש לו מה להגיד על התמונה הקודמת צריך לדעת, מרמור עושה קמטים. ואגב, בלי טיפה של בוטוקס ושום חומצה היאלרונית", עקצה ראידמן את צרי העין.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nicol Raidman (@nicolraidman)

"גאה בעצמי, במי שאני ומאחלת לכל הנשים ללכת בראש מורם ולהרגיש בנוח עם הגוף שלהן גם אם הנפש מצולקת. לכל אחד מאיתנו יש מסלול חיים, וגם אם הוא מלא בהתמודדויות, קשיים, כאב ותסכול, פרגון ואהבת חינם הם האור שמאיר את הנפש", סיימה ראידמן את הפוסט (כשהיא מרימה לעצמה גם על כתבת השער עליה שתתפרסם מחר במוסף סוף השבוע ב"ישראל היום").

כזכור, ראידמן, החוגגת היום 35, העלתה תמונה לוהטת שלה בבריכה, כשהיא מדגמנת טופלס, כשרק מגבת על ראשה וידה מסתירה את החזה שלה.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nicol Raidman (@nicolraidman)

למרות שהתמונה שברה את הרשת וצברה תוך שעות ספורות יותר מ-33 אלף לייקים, ראידמן קיבלה תגובות ארסיות וביקורתיות, ביניהן כאלה שכינו את התמונה פורנוגרפית, טענו שהיא מחפשת תשומת לב ואף המליצו לה להוריד אותה כדי לא לבייש את ילדיה ואת עצמה.

כדאי להכירi