פיני גרשון חוזר למכבי ת"א?

פרסום ראשון: הנהלת הצהובים לוחצת למנות את המאמן הוותיק לעוזרו של גיא גודס
אהרל'ה ויסברג // 11.8.14
בדרך חזרה למכבי תל אביב? .  צילום: אלן שיבר
לרעידת האדמה הזאת איש לא ציפה: פיני גרשון עשוי להתמנות לעוזר המאמן של גיא גודס במכבי ת"א, במה שיהיה אחד המהלכים המפתיעים - שלא לומר הביזאריים - בתולדות הכדורסל הישראלי.
שבועות ארוכים לאחר מינויו של גיא גודס ליורשו של דיוויד בלאט, וסוגיית העוזר טרם נפתרה. במועדון רוצים לראות איש מקצוע בעל שיעור קומה בתפקיד, ובין ההנהלה למאמן עצמו התגלו חילוקי דעות בנושא.
שמו של גרשון עלה לראשונה לפני כשלושה שבועות, אבל גודס התנגד למהלך. בסביבתו היה מי שאמר כי הצעד הזה הוא הוכחה לחוסר אמון במאמן מצד מעסיקיו.
לאחר מכן נדמה היה שנמצאה פשרה. מי שסומן כמועמד מוסכם על כולם היה מאמן הפועל חולון, אלעד חסין, שכבר שימש בעבר כעוזר שני בהיכל ביד אליהו. אלא שחסין החליט להישאר לבסוף בתפקידו, ואופציית גרשון עלתה מחדש.
בתחילה, עם מינויו של גודס, עלו שמותיהם של דני פרנקו ומתן חרוש כמועמדים, אולם הם מצאו את עצמם לבסוף יחד - כמאמן וכעוזרו, בהתאמה - בהפועל ירושלים.
בהמשך היו הצהובים קרובים לסיכום עם המאמן הישראלי של נבחרת צ'כיה, ננו גינזבורג, אלא שבשבועות האחרונים נרשם נתק בין הצדדים.
ממכבי ת"א נמסר בתגובה: "מכבי מאשרת כי בין גיא גודס לבין פיני גרשון מתנהלות שיחות לגבי אפשרות מינויו של פיני כעוזרו של גיא לעונה הקרובה. במידה ושיחות אלה יבשילו להסכם, בהתאם להחלטתו של גיא, נעדכן בהמשך."
גרשון (62) אימן את מכבי בשלוש קדנציות שונות, וחתום במו ידיו על זכיית המועדון בשלושה גביעי אירופה - ב-2001, ב-2004 וב-2005.