הזמנה דיגיטלית של הופה – ההזמנה שתעשה לכם את העבודה | ישראל היום

הזמנה דיגיטלית של הופה – ההזמנה שתעשה לכם את העבודה

חתונה, ברית, בר מצווה, יומולדת ועוד - מיזם ישראלי חדש ומצליח מאפשר לעצב בקלות ובמחיר נוח במיוחד הזמנה דיגיטלית שכוללת סרטון וידאו, שקל לשלוח במייל או בוואטסאפ לאורחים. למעוניינים: ניתן לבקש להוסיף גם פונקציית אישורי הגעה, ולעקוב אחר רשימת המאשרים
פורסם ב:
0
  • צילום: הופה

חוגגים אירוע בקרוב? רגע לפני שבתוך טרפת ההכנות אתם מתכננים לעבוד על הזמנות לאירוע, מיזם חדש ומצליח בשם “הופה” יסגור לכם את נושא ההזמנה באופן קלאסי, אלגנטי, קליל, מהיר וזול משמעותית מכל מה שחשבתם. המיזם של חברת הופה מאפשר לכם לעצב בזמן קצר הזמנה דיגיטלית שכוללת סרטון וידאו מתנגן, באמצעות מערכת קלה ונוחה לתפעול, ולשלוח אותה לכל המוזמנים שלכם בהודעת וואטסאפ או מייל. מדובר בהזמנה יפהפייה ומרשימה שמתאימה לכל אירוע ומסיבה – חתונה, ברית, בר מצווה, בת מצווה, ימי הולדת ועוד.


את יצירת ההזמנות הדיגיטליות ניתן לבצע בקלילות מהמחשב האישי, ולסיים בתוך חמש דקות. כיצד עושים זאת? בקלות! חברת הופה יצרה פלטפורמה מושקעת במיוחד של הזמנות שונות מוכנות מראש, שעונות לצרכים ולטעמים של החוגגים השונים. לאחר הכניסה לאתר, בעל האירוע בוחר תבנית על פי הסגנון המתאים לו: בהיר, כהה, נוף, חוף ים, עלים וכדומה. לאחר מכן הוא עובר לבחירת שיר מרשימת השירים שבאתר. זהו השיר שיתנגן על רקע ההזמנה. ישנה אפשרות לבחור שיר שאינו ברשימה, וחברת הופה תתאים אותו להזמנה. השלב הבא הוא מילוי פרטי האירוע: תאריך, שעה, יום, מקום וכדומה. ניתן ליצור שדות עם פרטים ספציפיים לאירועים השונים. אם ההזמנה מיועדת לחתונה, למשל, ניתן למלא פרטים כמו – שעת קבלת פנים, שעת חופה, שמות ההורים, שם האולם וכדומה. בסיום התהליך מתקבלת הזמנה שיצרתם על פי טעמכם האישי, עם מוסיקה ברקע שאתם בחרתם, נתונה לבדיקתכם ואישורכם הסופי. אישרתם? לאחר האישור תקבלו תוך 24 שעות לינק הכולל את ההזמנה. כעת אתם מוזמנים לשלוח את הלינק למכריכם בוואטסאפ או במייל – לפי מה שנוח לכם.


השירות של הופה לא נגמר רק בעיצוב הזמנה שניתן לשלוח בקלות. במידה ומעוניינים, ניתן להשתמש גם בשירות מעקב אחר רשימת מאשרי ההגעה לאירוע. התהליך אינו כולל שום הכנות נוספות מטעם בעל האירוע בעת עיצוב ההזמנה. במידה והזמין את השירות, הלינק שמקבל בעל האירוע לשלוח לאורחיו כולל את ההזמנה וגם שדה למילוי אישורי ההגעה. האורחים נכנסים ללינק, צופים בהזמנה, ומאשרים את הגעתם, או אי ההגעה במקרה ואינם יכולים להגיע. לבעל האירוע יש גישה בכל עת לצפות ולעקוב אחר הרשימה, עם קובץ אקסל שמתעדכן אונליין עם פרטי ההגעה של אורחיו.


וזה עוד לא הסוף – אם קיימים אצלכם אורחים מבוגרים או אנשים שהם פחות טכנולוגיים ותרצו לתת להם הזמנות מודפסות גם את זה הופה יכולים לעשות עבורכם.
תוכלו לבחור באתר אם ברצונכם לקבל את סרטון הזמנה כהזמנה מודפסת בעלויות נמוכות במיוחד עם משלוח חינם לכל הארץ.


הופה הוא מיזם מדליק של שלושה חברי ילדות משדרות: עדי, שלומי ועמית. הוא הוקם במטרה להקל על חוגגי אירועים בהזמנת האורחים שלהם, תוך שימוש בטכנולוגיה שהופך את כל התהליך לקל, נגיש, נוח, וזול במיוחד. “הקמנו את הופה על מנת לחסוך בזמן, בכסף ובהתעסקויות מיותרות. המוצר שלנו בא לתת מענה לחוגגי האירועים שמוציאים זמן רב, אנרגיה והרבה כסף, ולא רוצים להוציא אלפי שקלים על הזמנות”, מספרים בעלי המיזם.  “החזון שלנו קרם עור וגידים – אתר שבו תוך חמש דקות תוכלו לבצע הזמנה דיגיטלית מנגנת מרגשת ומעוצבת אישית, והכל ברמה הכי גבוהה שיש, בלי כאבי ראש, ובמחיר אטרקטיבי ונוח לכל כיס”.


אז מעתה אין צורך לשלם מאות או אלפי שקלים לחברות עיצוב ולעורכי וידאו. תוך זמן קצר תיצרו לעצמכם בקלות הזמנה דיגיטלית שמאוד קל ונוח לשלוח, ובמחיר מצחיק. בהצלחה!


בשיתוף הופה

האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי , ומערכת ישראל היום אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מצד מערכת ישראל היום לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.

 
 

outbrain-article-desktop-side