טריא: השקעה בהלוואות חברתיות – איך זה עובד? | ישראל היום

טריא: השקעה בהלוואות חברתיות – איך זה עובד?

כשאנחנו מתעניינים ברכישת דירה, רכב או בכל דבר שמחייב השקעה כספית משמעותית, במשך השנים התרגלנו לפנות לבנק בשביל לבקש הלוואה. באופן טבעי, הבנק קבע את התנאים, כולל ריביות
פורסם ב:
0
  • freepik

לצערנו, זה לא עובד בצורה הפוכה. כלומר, אם אנחנו בוחרים להשקיע את הכסף שלנו בתוכנית חסכון כזו או אחרת, לא נרוויח ממנה ריביות גבוהות אלא אפסיות, מה שיצמצם מאוד את היכולת שלנו לייצר לעצמנו מקור הכנסה נוסף באמצעות החיסכון. המשמעות האמיתית היא, שהכסף יישב בבנק, ונוכל להשתמש בו בעתיד, מבלי שהוא יגדיל את הערך שלו באופן משמעותי.


הפתרון לכך בשני ההיבטים, הן הלוואות חברתיות. מדובר על מושג יחסית חדש אשר הפך להיות דומיננטי בשנים האחרונות  ואחד הכלים שעזר לו בכך הוא האינטרנט. הרעיון הוא כזה, אם אנחנו רוצים לקחת הלוואה לצורך עניין כזה או אחר, במקום לפנות לבנק אנחנו פונים אל חברה כמו טריא, דרכה ניתן לקבל הלוואה אשר מגיעה ממשקיעים שמחפשים דרכים סולידיות להשקיע את כספם.


החברה יודעת לתווך בין מלווים ללווים, כאשר היא בוחנת את הלווה באמצעות תהליך חיתום על מנת לוודא שהוא יוכל לעמוד בתנאי ההלוואה, בודקת את המטרה שלשמה ניתנה ההלוואה (לרוב הלוואות ניתנות לצורך משכנתה, הלוואות גישור, מימון קבוצות רכישה) יש לו בטחונות מתאימים במטרה שיוכל להחזיר אותה כפי שנדרש.


מדוע הלוואות חברתיות הן משתלמות


מדובר על הלוואות שיכולות לשרת את שני הצדדים. מצד אחד, המשקיעים בהלוואה מסוג זה, יכולים להשקיע את הכסף שלהם במסלול שהוא סולידי, מסלול שיחסית איננו מסכן את הכסף שלהם, לא מושפע משוק ההון.


מצד שני, הלווים יכולים ליהנות מהלוואה שאיננה נלקחת מהבנק, בהרבה פחות בירוקרטיה ובתהליך מהיר.


בטריא ידעו להתאים את ההלוואה לצרכים הייחודיים של הלווה ולתקופת המשכנתה


חברת טריא מעניקה אפשרויות ללווים ומלווים ליהנות מכלי מאוד נוח, פשוט וקל, שיכול לייצר השקעה עתידית איכותית, הכנסה עתידית ברמה סבירה.


לפני סיום נדגיש, החלטה לפנות לחברה כדי לקחת הלוואה חברתית או בשביל להשקיע בהלוואה חברתית, צריכה להתבצע בצורה נבונה, אחרי בדיקה מדוקדקת של החברה, המוניטין שעומד מאחוריה והמנגנונים שמאפשרים לשמור על הכסף.


בשיתוף טריא

האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי , ומערכת ישראל היום אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מצד מערכת ישראל היום לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.

 
 

outbrain-article-desktop-side